Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 00611727・Krížna 1991/37, 93101 Šamorín・Založené 1991
Obrat 2025
1,1 mil. €
+9,4 %Zisk 2025
6 616 €
−76 %Aktíva
332 tis. €
−2,0 %Vlastný kapitál
122 tis. €
+5,7 %Zadlženosť
63,3 %
−2,7 ppHrubá marža
22,7 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
−2,2 ppZisk / výnosy
ROA
2,0 %
−6,3 ppRentabilita aktív
ROE
5,4 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,14
+47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
37,9 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
73 tis. €
+50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 850 tis. € | 950 tis. € | 970 tis. € | 1,09 mil. € |
| Pridaná hodnota | 180 tis. € | 226 tis. € | 225 tis. € | 248 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 854 tis. € | 954 tis. € | 1,01 mil. € | 1,1 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −18 tis. € | 17 tis. € | 28 tis. € | 6 616 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 3 583 € | 8 550 € | 4 043 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 263 tis. € | 233 tis. € | 339 tis. € | 332 tis. € |
| Neobežný majetok | 140 tis. € | 129 tis. € | 183 tis. € | 195 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 140 tis. € | 129 tis. € | 183 tis. € | 195 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 124 tis. € | 105 tis. € | 156 tis. € | 137 tis. € |
| Zásoby | 81 tis. € | 89 tis. € | 138 tis. € | 123 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 40 tis. € | 4 260 € | 14 tis. € | 9 000 € |
| Finančné účty | 1 838 € | 11 tis. € | 4 205 € | 4 204 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 263 tis. € | 233 tis. € | 339 tis. € | 332 tis. € |
| Vlastné imanie | 94 tis. € | 112 tis. € | 115 tis. € | 122 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 102 tis. € | 85 tis. € | 78 tis. € | 106 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −18 tis. € | 17 tis. € | 28 tis. € | 6 616 € |
| Záväzky | 169 tis. € | 121 tis. € | 223 tis. € | 210 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 28 tis. € | 15 tis. € | 61 tis. € | 72 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 58 tis. € | 67 tis. € | 107 tis. € | 64 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 72 tis. € | 26 tis. € | 43 tis. € | 68 tis. € |
| Rezervy | 11 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 5 959 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Krížna 1991/37, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Obilná 124/4, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Krížna 30, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Hamuliakovo 483, 90043 Hamuliakovo, Slovenská republika
Adresa Gútorská 9, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Gazdovský rad 27, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Krížna 30, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Obilná 124/4, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Obilná 124/4, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Krížna 30, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Krížna 30, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Gútorská 9, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Čsl.armády 27, Šamorín, Slovenská republika
Adresa Hamuliakovská 9, Šamorín, Slovenská republika
Adresa Čsl.armády 27, Šamorín, Slovenská republika
Adresa 7585 N. 500 W, Michigan City, IN 46360, USA
Adresa Slnečná 17, Šamorín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.