Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 00628867・Dlžín 1, 97226 Dlžín・Založené 1996
Obrat 2025
6 860 €
−59 %Zisk 2025
−1 752 €
−125 %Aktíva
18 tis. €
−50 %Vlastný kapitál
17 tis. €
−49 %Zadlženosť
1,9 %
−1,6 ppHrubá marža
9,0 %
−53 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-25,5 %
−68 ppZisk / výnosy
ROA
-9,9 %
−30 ppRentabilita aktív
ROE
-10,1 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
51,86
+85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 412 €
−117 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-24,1 %
−39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
−49 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 332 € | 7 428 € | 17 tis. € | 6 860 € |
| Pridaná hodnota | 3 783 € | 2 520 € | 10 tis. € | 618 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 655 € | 7 428 € | 17 tis. € | 6 860 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 211 € | 459 € | 7 099 € | −1 752 € |
| Daň z príjmov | 920 € | 81 € | 1 253 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 920 € | 81 € | 1 253 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 27 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € | 18 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 27 tis. € | 34 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 21 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 211 € | 459 € | 7 099 € | −1 752 € |
| Záväzky | 919 € | 81 € | 1 253 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 919 € | 81 € | 1 253 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Dlžín 1, 97226 Dlžín, Slovenská republika
Adresa Dlžín 44, 97226 Dlžín, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Urbárska spoločnosť- pozemkové spoločenstvo Dlžín
Dlžín 1, 97226 Dlžín
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.