Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 00650951・Predmestská 79, 01001 Žilina・Založené 1991
Obrat 2025
102 tis. €
−69 %Zisk 2025
36 tis. €
+122 %Aktíva
71 tis. €
−34 %Vlastný kapitál
58 tis. €
+53 %Zadlženosť
19,4 %
−46 ppHrubá marža
59,7 %
+31 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,4 %
+30 ppZisk / výnosy
ROA
50,5 %
+36 ppRentabilita aktív
ROE
62,7 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,22
+344 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
46 tis. €
+120 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
53 tis. €
+99 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 279 tis. € | 336 tis. € | 332 tis. € | 97 tis. € |
| Pridaná hodnota | 70 tis. € | 85 tis. € | 94 tis. € | 58 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 279 tis. € | 336 tis. € | 332 tis. € | 102 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 104 € | 3 451 € | 4 516 € | 9 659 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 104 € | 3 451 € | 4 516 € | 9 659 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 95 tis. € | 119 tis. € | 109 tis. € | 71 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 011 € | 22 tis. € | 14 tis. € | 7 239 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 011 € | 22 tis. € | 14 tis. € | 7 239 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 86 tis. € | 96 tis. € | 94 tis. € | 64 tis. € |
| Zásoby | 21 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 53 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € | 62 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 52 tis. € | 66 tis. € | 71 tis. € | 1 809 € |
| Časové rozlíšenie | 542 € | 862 € | 1 183 € | 492 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 95 tis. € | 119 tis. € | 109 tis. € | 71 tis. € |
| Vlastné imanie | 32 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € | 58 tis. € |
| Základné imanie | 7 469 € | 7 469 € | 7 469 € | 7 469 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 328 € | 2 328 € | 2 328 € | 2 328 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 36 tis. € |
| Záväzky | 63 tis. € | 84 tis. € | 71 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 327 € | 3 511 € | 3 699 € | 3 619 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 tis. € | 80 tis. € | 67 tis. € | 10 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 187 € | 729 € | 514 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Predmestská 1362/79, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Predmestská 1362/79, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Pittsburgská 1672/4, Žilina, Slovenská republika
Adresa Blagoevgradská 4, Žilina, Slovenská republika
Adresa Zvolenská 1777/9, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Predmestská 1362/79, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Zvolenská 1777/9, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Zvolenská 1777/9, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Zvolenská 1777/9, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Blagoevgradská 4, Žilina, Slovenská republika
Adresa Blagoevgradská 4, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.