Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 17057914・Lubeľa 318, 03214 Ľubeľa・Založené 2006
Obrat 2025
225 tis. €
−22 %Zisk 2025
66 tis. €
−39 %Aktíva
338 tis. €
+2,9 %Vlastný kapitál
338 tis. €
+6,7 %Zadlženosť
0,2 %
−3,6 ppHrubá marža
44,4 %
+0,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,4 %
−8,2 ppZisk / výnosy
ROA
19,5 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
19,6 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
413,15
+1 525 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
84 tis. €
−39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,9 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
319 tis. €
+4,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 254 tis. € | 177 tis. € | 220 tis. € | 225 tis. € |
| Pridaná hodnota | 176 tis. € | 91 tis. € | 97 tis. € | 100 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 254 tis. € | 259 tis. € | 287 tis. € | 225 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 123 tis. € | 119 tis. € | 108 tis. € | 66 tis. € |
| Daň z príjmov | 33 tis. € | 32 tis. € | 29 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 244 tis. € | 345 tis. € | 329 tis. € | 338 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 797 € | 9 404 € | 11 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 797 € | 9 404 € | 11 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 237 tis. € | 336 tis. € | 318 tis. € | 319 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 449 € | 217 € | 309 € | 164 € |
| Finančné účty | 237 tis. € | 335 tis. € | 318 tis. € | 319 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 244 tis. € | 345 tis. € | 329 tis. € | 338 tis. € |
| Vlastné imanie | 221 tis. € | 341 tis. € | 317 tis. € | 338 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 30 tis. € | 154 tis. € | 141 tis. € | 204 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 123 tis. € | 119 tis. € | 108 tis. € | 66 tis. € |
| Záväzky | 23 tis. € | 4 189 € | 13 tis. € | 773 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 23 tis. € | 4 189 € | 13 tis. € | 773 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Ľubeľa 521, 03214 Ľubeľa, Slovenská republika
Adresa Ľubeľa 318, 03214 Ľubeľa, Slovenská republika
Adresa Ľubeľa 440, 03214 Ľubeľa, Slovenská republika
Adresa Ľubeľa 75, 03214 Ľubeľa, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Pozemkové spoločenstvo bývalých urbárnikov Ľubeľa
Lubeľa 318, 03214 Ľubeľa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.