Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 17066727・Prestavlky 209, 96601 Prestavlky・Založené 1996
Obrat 2025
26 tis. €
+34 %Zisk 2025
7 278 €
+25 %Aktíva
69 tis. €
+6,3 %Vlastný kapitál
66 tis. €
+5,3 %Zadlženosť
4,0 %
+0,9 ppHrubá marža
41,5 %
−7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
28,0 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
10,6 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
11,1 %
+1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
22,72
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 278 €
+4,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
59 tis. €
+6,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 912 € | 4 398 € | 9 482 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 059 € | 1 806 € | 5 804 € | 7 278 € |
| Daň z príjmov | 1 173 € | 839 € | 1 164 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 74 tis. € | 66 tis. € | 64 tis. € | 69 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 411 € | 6 411 € | 6 411 € | 6 411 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 411 € | 6 411 € | 6 411 € | 6 411 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 60 tis. € | 58 tis. € | 62 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 282 € | 0 € | 4 201 € | 5 197 € |
| Finančné účty | 65 tis. € | 60 tis. € | 54 tis. € | 57 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 74 tis. € | 66 tis. € | 64 tis. € | 69 tis. € |
| Vlastné imanie | 73 tis. € | 65 tis. € | 62 tis. € | 66 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 67 tis. € | 63 tis. € | 57 tis. € | 59 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 059 € | 1 806 € | 5 804 € | 7 278 € |
| Záväzky | 1 653 € | 1 319 € | 2 010 € | 2 733 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 653 € | 1 319 € | 2 010 € | 2 733 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Prestavlky 209, 96601 Prestavlky, Slovenská republika
Adresa Prestavlky 276, 96601 Prestavlky, Slovenská republika
Adresa Prestavlky 108, 96601 Prestavlky, Slovenská republika
Adresa Prestavlky 209, 96601 Prestavlky, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
LESNÉ SPOLOČENSTVO, pozemkové spoločenstvo Prestavlky
Prestavlky 209, 96601 Prestavlky
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.