Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 17638267・Hlavná 117, 94907 Nitra・Založené 1991
Obrat 2025
277 tis. €
−12 %Zisk 2025
−164 tis. €
−18 %Aktíva
584 tis. €
−23 %Vlastný kapitál
457 tis. €
−26 %Zadlženosť
21,8 %
+3,5 ppHrubá marža
-4,8 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-59,2 %
−15 ppZisk / výnosy
ROA
-28,1 %
−9,8 ppRentabilita aktív
ROE
-35,9 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,96
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−162 tis. €
−18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,2 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
416 tis. €
−31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-18,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 319 tis. € | 507 tis. € | 298 tis. € | 277 tis. € |
| Pridaná hodnota | 41 tis. € | 40 tis. € | 17 tis. € | −13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 319 tis. € | 532 tis. € | 316 tis. € | 277 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −80 tis. € | −62 tis. € | −139 tis. € | −164 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 918 tis. € | 856 tis. € | 760 tis. € | 584 tis. € |
| Neobežný majetok | 46 tis. € | 57 tis. € | 54 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 46 tis. € | 57 tis. € | 54 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 871 tis. € | 797 tis. € | 705 tis. € | 500 tis. € |
| Zásoby | 34 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 781 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 617 tis. € | 601 tis. € | 92 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 56 tis. € | 153 tis. € | 78 tis. € | 383 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 134 € | 2 285 € | 1 337 € | 2 874 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 918 tis. € | 856 tis. € | 760 tis. € | 584 tis. € |
| Vlastné imanie | 821 tis. € | 760 tis. € | 621 tis. € | 457 tis. € |
| Základné imanie | 3 187 € | 3 187 € | 3 187 € | 3 187 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 594 € | 1 593 € | 1 594 € | 1 594 € |
| HV minulých rokov | 738 tis. € | 658 tis. € | 596 tis. € | 457 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −80 tis. € | −62 tis. € | −139 tis. € | −164 tis. € |
| Záväzky | 97 tis. € | 96 tis. € | 139 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 86 tis. € | 1 555 € | 1 590 € | 1 490 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 889 € | 91 tis. € | 100 tis. € | 84 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 669 € | 3 856 € | 2 596 € | 6 620 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 65 € | 241 € | 204 € |
Vývoj daňových povinností
45 registrovaných činností
predseda družstva
Adresa Letná 569/3, 92701 Šaľa, Slovenská republika
člen družstva poverený členskou schôdzou
Adresa Bottova 1021/10, 92701 Šaľa, Slovenská republika
predseda
Adresa Letná 3, Šaľa, Slovenská republika
predseda
Adresa Dimitrovova 3, Šaľa, Slovenská republika
podpredseda
Adresa Nitrianska cesta 734, Trnovec nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Trnovec nad Váhom 734, Trnovec nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Trnovec nad Váhom 734, Trnovec nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.