Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 18046908・Hollého 1315, 90501 Senica・Založené 1991
Obrat 2024
178 tis. €
+5,6 %Zisk 2024
2 004 €
+146 %Aktíva
44 tis. €
−0,9 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+11 %Zadlženosť
55,5 %
−4,9 ppHrubá marža
48,0 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,1 %
+3,7 ppZisk / výnosy
ROA
4,5 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
10,2 %
+35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,60
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 964 €
+169 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,4 %
+32 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 180 tis. € | 158 tis. € | 169 tis. € | 178 tis. € |
| Pridaná hodnota | 86 tis. € | 79 tis. € | 76 tis. € | 86 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 180 tis. € | 158 tis. € | 169 tis. € | 178 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 199 € | −51 € | −4 324 € | 2 004 € |
| Daň z príjmov | 1 012 € | 306 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 50 tis. € | 46 tis. € | 45 tis. € | 44 tis. € |
| Neobežný majetok | 692 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 692 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 50 tis. € | 46 tis. € | 45 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 18 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Finančné účty | 7 811 € | 955 € | 4 972 € | 11 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 50 tis. € | 46 tis. € | 45 tis. € | 44 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 199 € | −51 € | −4 324 € | 2 004 € |
| Záväzky | 28 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 260 € | 1 452 € | 1 680 € | 1 933 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 3 175 € | 3 259 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 7 286 € | 5 590 € | 5 236 € | 5 588 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Za kostolom 379/55, 90602 Dojč, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 470/46, Senica, Slovenská republika
Adresa Dojč 379, 90602 Dojč, Slovenská republika
Adresa Za kostolom 379/55, 90602 Dojč, Slovenská republika
Adresa Dojč 379, 90602 Dojč, Slovenská republika
Adresa Dojč 379, 90602 Dojč, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 470/46, Senica, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 470/46, Senica, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 470/46, Senica, Slovenská republika
Adresa Senica Čáčov 335, Senica Čáčov, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 470/46, Senica, Slovenská republika
Adresa Robotnícka 58/1, Senica, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 470/46, Senica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
7 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.