Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 18048480・Podunajská 11, 82106 Bratislava・Založené 1991
Obrat 2025
355 tis. €
+9,1 %Zisk 2025
17 tis. €
+358 %Aktíva
181 tis. €
+221 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+124 %Zadlženosť
86,7 %
−194 ppHrubá marža
40,9 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,7 %
+3,6 ppZisk / výnosy
ROA
9,2 %
+2,8 ppRentabilita aktív
ROE
69,6 %
+73 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,35
−55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
19 tis. €
+234 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−89 tis. €
−1 255 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 162 tis. € | 218 tis. € | 325 tis. € | 354 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 024 € | 35 tis. € | 87 tis. € | 145 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 168 tis. € | 266 tis. € | 325 tis. € | 355 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −44 tis. € | 15 tis. € | 3 647 € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 38 tis. € | 56 tis. € | 181 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 661 € | 34 tis. € | 34 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 661 € | 34 tis. € | 34 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 840 € | 3 778 € | 22 tis. € | 48 tis. € |
| Zásoby | 521 € | 724 € | 881 € | 2 792 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −178 € | 1 256 € | 4 218 € | 24 tis. € |
| Finančné účty | 8 497 € | 1 798 € | 17 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 38 tis. € | 56 tis. € | 181 tis. € |
| Vlastné imanie | −120 tis. € | −105 tis. € | −102 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −154 tis. € | −199 tis. € | −184 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −44 tis. € | 15 tis. € | 3 647 € | 17 tis. € |
| Záväzky | 134 tis. € | 143 tis. € | 158 tis. € | 157 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 120 tis. € | 118 tis. € | 105 tis. € | 5 069 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € | 137 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 411 € | 0 € | 24 tis. € | 15 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Kúpeľná 10, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tavárikova osada 28, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Haydnova 4725/21, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tavárikova osada 30, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tavárikova osada 28, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kolísková 4, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Baltská 1, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Júnova 12, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 10, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 10, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 10, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 10, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bieloruská 5212/17, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tavárikova osada 28, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Haydnova 4725/21, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tavárikova osada 30, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Baníkova 4, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tavárikova osada 28, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
11 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.