Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 30223733・Radzovce 500, 98558 Radzovce・Založené 1991
Obrat 2025
15 tis. €
Zisk 2025
3 535 €
+408 %Aktíva
16 tis. €
+49 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+31 %Zadlženosť
14,7 %
+12 ppHrubá marža
27,7 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
23,8 %
Zisk / výnosy
ROA
22,3 %
+33 ppRentabilita aktív
ROE
26,2 %
+37 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,79
−80 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 928 €
+442 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-18,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 950 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 629 € | −1 787 € | −924 € | 4 115 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 950 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 355 € | −2 114 € | −1 149 € | 3 535 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 393 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 93 € | 196 € | 232 € | 1 185 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 5 177 € | 6 532 € | 4 417 € | 2 929 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 355 € | −2 114 € | −1 149 € | 3 535 € |
| Záväzky | 3 279 € | 907 € | 311 € | 2 332 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 279 € | 907 € | 311 € | 2 332 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Radzovce 500, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Adresa 9. mája 236/2, 98601 Biskupice, Slovenská republika
Adresa Šávoľská cesta 9, Fiľakovo, Slovenská republika
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Giethgasse 8, 50129 Bergheim, Nemecká spolková republika
Adresa Giethgasse 8, 50129 Bergheim, Nemecká spolková republika
Adresa Lichtstrasse, 27, Köln, Spolková republika Nemecko
Adresa Giethgasse 8, 50129 Bergheim, Nemecká spolková republika
Adresa Lichtstrasse, 27, Köln, Spolková republika Nemecko
Adresa Giethgasse 8, 50129 Bergheim, Nemecká spolková republika
Adresa Lichtstrasse, 27, Köln, Spolková republika Nemecko
Adresa Lichtstrasse, 27, Köln, Spolková republika Nemecko
Adresa Lichtstrasse, 27, Köln, Spolková republika Nemecko
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.