Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 30996449・Švermova 1126/6, 92701 Šaľa・Založené 1991
Obrat 2025
19 tis. €
−44 %Zisk 2025
−2 452 €
−1 240 %Aktíva
92 tis. €
−2,7 %Vlastný kapitál
86 tis. €
−2,8 %Zadlženosť
6,9 %
+0,1 ppHrubá marža
13,6 %
−1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-13,0 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
-2,7 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
-2,9 %
−2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,54
−2,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 112 €
−1 445 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-16,1 %
−233 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
86 tis. €
−2,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-18,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 73 tis. € | 46 tis. € | 34 tis. € | 19 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 5 258 € | 5 190 € | 2 577 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 73 tis. € | 46 tis. € | 34 tis. € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 554 € | 198 € | −183 € | −2 452 € |
| Daň z príjmov | 1 358 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 358 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 104 tis. € | 102 tis. € | 95 tis. € | 92 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 104 tis. € | 101 tis. € | 94 tis. € | 92 tis. € |
| Zásoby | 29 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 510 € | 693 € | 731 € | 1 014 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 73 tis. € | 74 tis. € | 70 tis. € | 66 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 182 € | 182 € | 242 € | 315 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 104 tis. € | 102 tis. € | 95 tis. € | 92 tis. € |
| Vlastné imanie | 88 tis. € | 88 tis. € | 88 tis. € | 86 tis. € |
| Základné imanie | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 3 424 € | 3 424 € | 3 424 € | 3 424 € |
| HV minulých rokov | 65 tis. € | 71 tis. € | 72 tis. € | 71 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 554 € | 198 € | −183 € | −2 452 € |
| Záväzky | 16 tis. € | 13 tis. € | 6 419 € | 6 312 € |
| Dlhodobé záväzky | 577 € | 617 € | 473 € | 413 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 13 tis. € | 5 946 € | 5 899 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Švermova 1126/6, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa kpt. Jaroša 16, Šaľa, Slovenská republika
Adresa Švermova 1126/6, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Švermova 1126/6, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Švermova 1126/6, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Švermova 1126/6, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa kpt.Jaroša 16, Šaľa, Slovenská republika
Adresa kpt. Jaroša 16, Šaľa, Slovenská republika
Adresa kpt. Jaroša 16, Šaľa, Slovenská republika
Adresa SNP 26, Šaľa, Slovenská republika
Adresa Tešedíkovo 1016, Tešedíkovo, Slovenská republika
Adresa kpt. Jaroša 16, Šaľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.