Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 30997101・Štúrova 89, 90001 Modra・Založené 1991
Obrat 2025
67 tis. €
−58 %Zisk 2025
2 242 €
−32 %Aktíva
233 tis. €
−0,9 %Vlastný kapitál
129 tis. €
+1,8 %Zadlženosť
44,8 %
−1,5 ppHrubá marža
45,2 %
+20 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,4 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
−0,4 ppRentabilita aktív
ROE
1,7 %
−0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,02
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 202 €
−25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
30,0 %
+7,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 492 €
+112 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 53 tis. € | 61 tis. € | 72 tis. € | 66 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 30 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 62 tis. € | 89 tis. € | 158 tis. € | 67 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 132 € | 1 699 € | 3 314 € | 2 242 € |
| Daň z príjmov | 303 € | 460 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 296 tis. € | 329 tis. € | 236 tis. € | 233 tis. € |
| Neobežný majetok | 201 tis. € | 221 tis. € | 139 tis. € | 140 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 201 tis. € | 221 tis. € | 139 tis. € | 140 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 166 € | 166 € | 166 € | 166 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 95 tis. € | 107 tis. € | 96 tis. € | 93 tis. € |
| Zásoby | 77 tis. € | 80 tis. € | 76 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € | 885 € |
| Finančné účty | 8 329 € | 17 tis. € | 7 167 € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 296 tis. € | 329 tis. € | 236 tis. € | 233 tis. € |
| Vlastné imanie | 122 tis. € | 123 tis. € | 127 tis. € | 129 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −25 tis. € | −24 tis. € | −22 tis. € | −19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 132 € | 1 699 € | 3 314 € | 2 242 € |
| Záväzky | 175 tis. € | 205 tis. € | 109 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 424 € | 478 € | 511 € | 445 € |
| Krátkodobé záväzky | 174 tis. € | 205 tis. € | 108 tis. € | 92 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Štúrova 195/89, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 310/5, Želiezovce, Slovenská republika
Adresa Svodín 620, Svodín, Slovenská republika
Adresa Štúrova 195/89, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Štúrova 195/89, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Štúrova 195/89, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Svodín 620, Svodín, Slovenská republika
Adresa Svodín 620, Svodín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.