Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31300049・Lúčka 0, 05303 Lúčka・Založené 1996
Obrat 2025
23 tis. €
−13 %Zisk 2025
9 200 €
+24 %Aktíva
23 tis. €
+39 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+536 %Zadlženosť
51,5 %
−38 ppHrubá marža
64,7 %
−1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
39,3 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
40,9 %
−4,7 ppRentabilita aktív
ROE
84,3 %
−347 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,94
+436 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−3,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+81 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
415,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 171 € | 218 € | 27 tis. € | 23 tis. € |
| Pridaná hodnota | −909 € | −82 € | 18 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 171 € | 218 € | 27 tis. € | 23 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 403 € | −371 € | 7 399 € | 9 200 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 159 € | 1 042 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 118 € | 1 052 € | 16 tis. € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 000 € | 900 € | 800 € | 700 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 000 € | 900 € | 800 € | 700 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 118 € | 152 € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 8 590 € |
| Finančné účty | 118 € | 152 € | 280 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 118 € | 1 052 € | 16 tis. € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | −5 314 € | −5 684 € | 1 715 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | −2 911 € | −5 313 € | −3 816 € | −3 816 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | −1 868 € | 5 530 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 403 € | −371 € | 7 399 € | 9 200 € |
| Záväzky | 6 432 € | 6 736 € | 15 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 480 € | 3 153 € | 3 951 € | 1 042 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 643 € | 274 € | 250 € | 400 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Lúčka 47, 05303 Lúčka, Slovenská republika
Adresa Lúčka 19, 05303 Lúčka, Slovenská republika
Adresa Lúčka 4, 05303 Lúčka, Slovenská republika
Adresa Štúrova 8, 05304 Spišské Podhradie, Slovenská republika
Adresa Lúčka 1, 05303 Lúčka, Slovenská republika
Adresa Novomestského 32, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Lúčka 14, 05303 Lúčka, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Urbariátne lesy a pozemkové spoločenstvo Lúčka
Lúčka 0, 05303 Lúčka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.