Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31324177・Tichá 4/2179, 81102 Bratislava I・Založené 1992
Obrat 2025
37 tis. €
−22 %Zisk 2025
527 €
−99 %Aktíva
226 tis. €
+141 %Vlastný kapitál
35 tis. €
+1,5 %Zadlženosť
84,5 %
+21 ppHrubá marža
33,7 %
−32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,4 %
−140 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
−72 ppRentabilita aktív
ROE
1,5 %
−195 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,02
+26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
867 €
−99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
39,2 %
+34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 457 €
+141 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 16 tis. € | 48 tis. € | 30 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 886 € | 2 446 € | 31 tis. € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 18 tis. € | 48 tis. € | 37 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 276 € | −655 € | 68 tis. € | 527 € |
| Daň z príjmov | 16 € | 17 € | 3 840 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 22 tis. € | 21 tis. € | 94 tis. € | 226 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 852 € | 3 545 € | 46 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 852 € | 3 545 € | 46 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 18 tis. € | 47 tis. € | 194 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 868 € | 3 296 € | 2 009 € | 2 809 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € | 30 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 22 tis. € | 21 tis. € | 94 tis. € | 226 tis. € |
| Vlastné imanie | −33 tis. € | −33 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € |
| Základné imanie | 9 925 € | 9 925 € | 9 925 € | 9 925 € |
| HV minulých rokov | −41 tis. € | −43 tis. € | −44 tis. € | 24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 276 € | −655 € | 68 tis. € | 527 € |
| Záväzky | 54 tis. € | 54 tis. € | 59 tis. € | 191 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 53 € | 53 € | 53 € | 53 € |
| Krátkodobé záväzky | 53 tis. € | 53 tis. € | 58 tis. € | 189 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 010 € | 1 099 € | 1 093 € | 1 423 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Tichá 4/2179, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tichá 4, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Podlužany 124, 91614 Podlužany, Slovenská republika
Adresa Račianska 39, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tichá 4, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tichá 4, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Račianska 39, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Podlužany 124, 91614 Podlužany, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 298, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Veľké Dvorníky 123, 92901 Veľké Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Hrašné 219, 91414 Hrašné, Slovenská republika
Adresa Račianska 39, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.