Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31335608・nám. 1. mája 15, 81106 Bratislava・Založené 1992
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−475 €
+35 %Aktíva
78 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
−414 tis. €
−0,1 %Zadlženosť
628,6 %
+0,6 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-0,6 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
0,1 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−0,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−135 €
+66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-251,9 %
−166 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−490 tis. €
−0,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
220,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −4 185 € | −1 215 € | −195 € | −135 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 200 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 904 € | −3 021 € | −735 € | −475 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 78 tis. € | 79 tis. € | 78 tis. € | 78 tis. € |
| Neobežný majetok | 76 tis. € | 76 tis. € | 76 tis. € | 76 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 76 tis. € | 76 tis. € | 76 tis. € | 76 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 889 € | 2 236 € | 2 036 € | 2 036 € |
| Zásoby | 200 € | 200 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 120 € | 120 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 847 € | 954 € | 953 € | 953 € |
| Finančné účty | 722 € | 962 € | 1 083 € | 1 083 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 78 tis. € | 79 tis. € | 78 tis. € | 78 tis. € |
| Vlastné imanie | −410 tis. € | −413 tis. € | −414 tis. € | −414 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −412 tis. € | −418 tis. € | −421 tis. € | −422 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 904 € | −3 021 € | −735 € | −475 € |
| Záväzky | 488 tis. € | 491 tis. € | 492 tis. € | 492 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 488 tis. € | 491 tis. € | 492 tis. € | 492 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Pri starej prachárni 3, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Pri starej prachárni 3, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pri starej prachárni 3, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Strečnianska 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pri starej prachárni 3, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Drobného 16, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.