Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31342183・Kopčianska 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 1993
Obrat 2025
59 tis. €
−4,2 %Zisk 2025
44 tis. €
+277 %Aktíva
1,36 mil. €
+1,6 %Vlastný kapitál
1,33 mil. €
+3,2 %Zadlženosť
1,9 %
−1,5 ppHrubá marža
11,4 %
+4,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
73,7 %
+113 ppZisk / výnosy
ROA
3,2 %
+5,0 ppRentabilita aktív
ROE
3,3 %
+5,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,55
+74 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
46 tis. €
+314 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,0 %
+20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
350 tis. €
−5,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 101 tis. € | 68 tis. € | 62 tis. € | 59 tis. € |
| Pridaná hodnota | 47 tis. € | 10 tis. € | 4 508 € | 6 733 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 101 tis. € | 68 tis. € | 62 tis. € | 59 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | −26 tis. € | −25 tis. € | 44 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 584 € | 2 868 € | 3 148 € | 2 308 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,32 mil. € | 1,35 mil. € | 1,34 mil. € | 1,36 mil. € |
| Neobežný majetok | 868 tis. € | 923 tis. € | 929 tis. € | 988 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 868 tis. € | 923 tis. € | 929 tis. € | 988 tis. € |
| Obežný majetok | 448 tis. € | 428 tis. € | 409 tis. € | 371 tis. € |
| Zásoby | 34 € | 27 € | 34 € | 39 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 52 tis. € | 48 tis. € | 4 393 € | 26 tis. € |
| Finančné účty | 396 tis. € | 379 tis. € | 405 tis. € | 346 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,32 mil. € | 1,35 mil. € | 1,34 mil. € | 1,36 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,28 mil. € | 1,32 mil. € | 1,29 mil. € | 1,33 mil. € |
| Základné imanie | 332 tis. € | 332 tis. € | 332 tis. € | 332 tis. € |
| HV minulých rokov | −80 tis. € | −45 tis. € | −71 tis. € | −96 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | −26 tis. € | −25 tis. € | 44 tis. € |
| Záväzky | 32 tis. € | 30 tis. € | 46 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 183 € | 1 313 € | 1 459 € | 1 604 € |
| Krátkodobé záväzky | 27 tis. € | 25 tis. € | 41 tis. € | 21 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 526 € | 3 508 € | 3 495 € | 3 109 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Na krúžky 491/22, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Adresa Ľ. Fullu 6, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Plavecký Štvrtok 491, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Adresa Považské Podhradie 308/5, 01704 Považské Podhradie, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 3, Prešov, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 3, Prešov, Slovenská republika
Adresa Hornokrčská 15, 14000 Praha 4, Česká republika
Adresa Hornokrčská 15, 14000 Praha 4, Česká republika
Adresa Pod pramenem 3, Praha 1, Česká republika
Adresa Pod pramenem 3, Praha 1, Česká republika
Adresa Pod pramenem 3, Praha 1, Česká republika
Adresa Budovateľská 3, Prešov, Slovenská republika
Adresa Pod Pramenem 3, Praha 4, Česká republika
Adresa Pod Pramenem 3, Praha 4, Česká republika
Zapísané v OR SR
10 zápisov z obchodného registra
Software602 Slovensko, s.r.o.
Kopčianska 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.