Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31378617・Kalinčiakova 27, 83104 Bratislava・Založené 1994
Obrat 2025
530 tis. €
−21 %Zisk 2025
107 tis. €
−32 %Aktíva
426 tis. €
−45 %Vlastný kapitál
340 tis. €
−45 %Zadlženosť
20,1 %
+0,1 ppHrubá marža
70,3 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
20,2 %
−3,5 ppZisk / výnosy
ROA
25,2 %
+4,8 ppRentabilita aktív
ROE
31,5 %
+6,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,43
+42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
136 tis. €
−32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
320 tis. €
−46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 795 tis. € | 682 tis. € | 667 tis. € | 514 tis. € |
| Pridaná hodnota | 451 tis. € | 428 tis. € | 462 tis. € | 361 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 796 tis. € | 684 tis. € | 667 tis. € | 530 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 149 tis. € | 147 tis. € | 158 tis. € | 107 tis. € |
| Daň z príjmov | 41 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 41 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 667 tis. € | 688 tis. € | 777 tis. € | 426 tis. € |
| Neobežný majetok | 56 tis. € | 70 tis. € | 75 tis. € | 64 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 36 tis. € | 55 tis. € | 63 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 20 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | 7 098 € |
| Obežný majetok | 592 tis. € | 616 tis. € | 698 tis. € | 358 tis. € |
| Zásoby | −9 505 € | −10 tis. € | −19 tis. € | −686 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 128 tis. € | 200 tis. € | 126 tis. € | 84 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 118 € | 0 € | 13 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 460 tis. € | 426 tis. € | 591 tis. € | 261 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 19 tis. € | 2 129 € | 3 586 € | 3 528 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 667 tis. € | 688 tis. € | 777 tis. € | 426 tis. € |
| Vlastné imanie | 578 tis. € | 597 tis. € | 622 tis. € | 340 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 193 € | 1 193 € | 1 193 € | 1 193 € |
| HV minulých rokov | 404 tis. € | 425 tis. € | 439 tis. € | 208 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 149 tis. € | 147 tis. € | 158 tis. € | 107 tis. € |
| Záväzky | 64 tis. € | 90 tis. € | 155 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € | 36 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 44 tis. € | 105 tis. € | 38 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 11 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 25 tis. € | 1 100 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Majcichov 627, 91922 Majcichov, Slovenská republika
Adresa Mišíkova 1, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rostovská 9, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Smolenická 2, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Majcichov 627, 91922 Majcichov, Slovenská republika
Adresa Na Predmostí 4, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Mišíkova 1, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Majcichov 627, 91922 Majcichov, Slovenská republika
Adresa Na Predmostí 4, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Mišíkova 1, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Majcichov 627, 91922 Majcichov, Slovenská republika
Adresa Mišíkova 1, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Smolenická 2, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Majcichov 627, 91922 Majcichov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
10 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.