Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

OMFA s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 31379028Školská 962/54, 92241 DrahovceZaložené 1994

Obrat 2025

6,32 mil. €

−29 %
IČO
31379028
DIČ
2020329916
IČ DPH
SK2020329916, podľa §4, registrácia od pondelok 21. apríla 1997
Sídlo
OMFA s.r.o.Školská 962/54 92241 Drahovce
Dátum vzniku
pondelok 5. septembra 1994
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/29834/T

Zisk 2025

7 143 €

−28 %

Aktíva

10,84 mil. €

−5,0 %

Vlastný kapitál

4,75 mil. €

+10 %

Zadlženosť

56,2 %

−6,0 pp

Hrubá marža

4,2 %

+1,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−28 %
20 tis. €5 665 €5 741 €9 184 €12 tis. €10 tis. €12 tis. €12 tis. €13 tis. €9 874 €7 143 €20152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−29 %
5,35 mil. €4,87 mil. €5,02 mil. €5,24 mil. €5,92 mil. €7,13 mil. €7,77 mil. €8,9 mil. €7,52 mil. €8,88 mil. €6,32 mil. €20152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,1 %

Zisk / výnosy

ROA

0,1 %

Rentabilita aktív

ROE

0,2 %

−0,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,36

+8,6 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

10 tis. €

−26 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

31,0 %

+1,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

2,18 mil. €

+23 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

1,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

6,22 mil. €20154,93 mil. €20165,04 mil. €20175,3 mil. €20185,95 mil. €20197,4 mil. €20207,78 mil. €20218,9 mil. €20227,54 mil. €20238,88 mil. €20246,32 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru8,9 mil. €7,52 mil. €8,88 mil. €6,32 mil. €
Pridaná hodnota257 tis. €269 tis. €278 tis. €267 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti8,9 mil. €7,54 mil. €8,88 mil. €6,32 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení12 tis. €13 tis. €9 874 €7 143 €
Daň z príjmov3 331 €3 369 €4 190 €3 203 €
Daň z príjmov splatná3 331 €

Aktíva

  • Neobežný majetok2,57 mil. €
  • Obežný majetok8,27 mil. €

Pasíva

  • Vlastné imanie4,75 mil. €
  • Záväzky6,09 mil. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom11,91 mil. €10,65 mil. €11,41 mil. €10,84 mil. €
Neobežný majetok2,56 mil. €2,44 mil. €2,54 mil. €2,57 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok323 tis. €321 tis. €318 tis. €281 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok2,24 mil. €2,12 mil. €2,22 mil. €2,29 mil. €
Obežný majetok9,35 mil. €8,21 mil. €8,87 mil. €8,27 mil. €
Zásoby767 tis. €1,33 mil. €1,17 mil. €1,48 mil. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky7,97 mil. €6,66 mil. €7,32 mil. €6,61 mil. €
Krátkodobý finančný majetok35 tis. €
Finančné účty571 tis. €228 tis. €377 tis. €179 tis. €
Časové rozlíšenie259 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky11,91 mil. €10,65 mil. €11,41 mil. €10,84 mil. €
Vlastné imanie4,32 mil. €4,33 mil. €4,32 mil. €4,75 mil. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €
HV minulých rokov4,3 mil. €4,31 mil. €4,3 mil. €4,74 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení12 tis. €13 tis. €9 874 €7 143 €
Záväzky7,59 mil. €6,32 mil. €7,09 mil. €6,09 mil. €
Dlhodobé záväzky28 tis. €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky7,54 mil. €6,32 mil. €7,09 mil. €6,09 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy18 tis. €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

4 738 €2 880 €2 880 €2 516 €3 277 €3 400 €3 623 €3 331 €3 369 €4 190 €3 203 €20152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie130 056,73 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 16. mája 2008
  • pohostinská činnosťPlatné od piatok 16. mája 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od piatok 16. mája 2008
  • reklamné činnosti a marketingové službyPlatné od piatok 16. mája 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 16. mája 2008
  • výroba pekárskych a cukrárenských výrobkovPlatné od piatok 16. mája 2008
  • obchodovanie s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľnej živnostiPlatné od streda 5. februára 1997
  • produkcia stavebných prvkov - výstuže do omietok (zo sklenných vlákien)Platné od streda 5. februára 1997

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Konateľod utorok 2. februára 1999

    Adresa Stromová 5276/2, 92101 Piešťany, Slovenská republika

  • Jens WendlandZaniknuté
    Konateľutorok 2. februára 1999 – utorok 11. februára 2020

    Adresa Beethovenova 1798/16, 92101 Piešťany, Slovenská republika

  • Konateľstreda 30. júla 1997 – utorok 23. februára 1999

    Adresa Valova 26, 92101 Piešťany, Slovenská republika

  • Henrich HrubalaZaniknuté
    Konateľstreda 5. februára 1997 – utorok 29. júla 1997

    Adresa Pažitná 31, 91701 Trnava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 10
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 12. februára 2020

    Adresa Stromová 5276/2, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Jens WendlandZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 11. januára 2019 – utorok 11. februára 2020

    Adresa Beethovenova 1798/16, 92101 Piešťany, Slovenská republika

  • Jens WendlandZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 22. mája 2012 – štvrtok 10. januára 2019

    Adresa Beethovenova 1798/16, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel75 %Vklad4 980 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 14. januára 2010 – pondelok 21. mája 2012

    Adresa Jura Hronca 21, 84102 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel75 %Vklad4 980 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. augusta 2009 – streda 13. januára 2010

    Adresa Vaduz, Vaduz, Lichtenštajnské kniežatstvo

    Podiel75 %Vklad4 980 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. augusta 2009 – štvrtok 10. januára 2019

    Adresa Beethovenova 16, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 660 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 30. novembra 2004 – pondelok 3. augusta 2009

    Adresa Beethovenova 16, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad50 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 2. júna 1998 – pondelok 29. novembra 2004

    Adresa Odeská 13, Bratislava, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad50 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 2. júna 1998 – pondelok 3. augusta 2009

    Adresa Vaduz, Vaduz, Lichtenštajnské kniežatstvo

    Podiel75 %Vklad150 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 5. februára 1997 – pondelok 1. júna 1998

    Adresa Vaduz, Vaduz, Lichtenštajnské kniežatstvo

    Podiel100 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/29834/T
Hlavná činnosť
Nešpecializovaný veľkoobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

5 zápisov z obchodného registra

  • piatok 11. januára 2019Zlúčenie, splynutie, rozdelenie spoločnosti: Spoločnosť je právnym nástupcom v dôsledku zlúčenia
  • streda 24. februára 1999Rozhodnutie jediného spoločníka na VZ dňa 02.02.1999 formou notárskej zápisnice č. N 12/99, Nz 12/99.
  • utorok 2. júna 1998Prispôsobenie spoločenskej zmluvy zák.č. 11/98 Zb. dodatkom k zakladateľskej listine zo dňa 06.05.1998.
  • streda 30. júla 1997Zmena zakladateľskej listiny spísaná formou notárskej zápisnice č. Nz 218/97 dňa 17.07.1997.
  • streda 5. februára 1997Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou formou notárskej zápisnice N 33/94, Nz 29/94 zo dňa 01.08.1994 v súlade s ust. § 56 a nasl. §§ 105-153 Obchodného zákonníka 513/1991 Zb. Osvedčenie v rozhodnutí zakladateľa v zmene zakladateľskej listiny vo forme notárskej zápisnice Nz 6/95 napísanej notárom JUDr. Vlkom v Bratislave dňa 26.01.1995. Prevod obchodného podielu schválený na valnom zhromaždení zo dňa 06.09.1995. Notárska zápisnica č. N 130/95, Nz 114/95 zo dňa 07.09.1995 spísaná notárkou JUDr. Miriam Bukovčákovou osvedčujúca zmluvu o prevode obchodného podielu a pristupenie k zakladateľskej listine. Notárska zápisnica Nz 170/96 zo dňa 01.08.1996, zápisnica v valného zhromaždenia zo dňa 01.08.1996.
OMFA s.r.o.

Sídlo spoločnosti

OMFA s.r.o.

Školská 962/54, 92241 Drahovce

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.