Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31379052・Trnavská 7, 83104 Bratislava・Založené 1994
Obrat 2018
0 €
−100 %Zisk 2018
−257 €
+42 %Aktíva
37 €
−100 %Vlastný kapitál
−257 €
+100 %Zadlženosť
794,6 %
+273 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-694,6 %
−694 ppRentabilita aktív
ROE
100,0 %
+100 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,13
−97 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−257 €
−795 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−1 297 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−257 €
−100 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
63,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 300 € | 300 € | 800 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −940 € | −316 € | 183 € | −257 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 300 € | 300 € | 800 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 239 € | −997 € | −443 € | −257 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 480 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | 480 € | 480 € | 0 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 79 tis. € | 80 tis. € | 79 tis. € | 37 € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 69 tis. € | 68 tis. € | 37 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 766 € | 762 € | 762 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 67 tis. € | 68 tis. € | 68 tis. € | 37 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 79 tis. € | 80 tis. € | 79 tis. € | 37 € |
| Vlastné imanie | −332 tis. € | −333 tis. € | −333 tis. € | −257 € |
| Základné imanie | 73 tis. € | 73 tis. € | 73 tis. € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | 332 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −403 tis. € | −405 tis. € | −406 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 239 € | −997 € | −443 € | −257 € |
| Záväzky | 410 tis. € | 412 tis. € | 412 tis. € | 294 € |
| Dlhodobé záväzky | 398 tis. € | 398 tis. € | 398 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 294 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Trnavská 7, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Trnavská 7, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Trnavská 7, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Clausstraat, 2, 6096, Grathem CG, Holandsko
Adresa Clausstraat, 2, 6096 CG, Grathem, Holandsko
Adresa Rottmansbodenstrasse, 81, 4102, Binningen, Švajčiarsko
Adresa Clausstraat, 2, 6096 CG, Grathem, Holandsko
Adresa Rottmansbodenstrasse, 81, 4102, Binningen, Švajčiarsko
Adresa Rottmansbodenstrasse, 81, 4102, Binningen, Švajčiarsko
Adresa Trnavská 7, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Trnavská 7, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Veldstraat, 2 A, BJ Grathem, Holandsko
Adresa Trnavská 7, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
11 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.