Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31407749・Štefánikova 14, 81104 Bratislava・Založené 1995
Obrat 2020
480 €
−60 %Zisk 2020
−237 €
−356 %Aktíva
106 tis. €
−1,3 %Vlastný kapitál
−37 tis. €
−0,6 %Zadlženosť
135,0 %
+0,7 ppHrubá marža
-25,8 %
−30 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-49,4 %
−45 ppZisk / výnosy
ROA
-0,2 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
0,6 %
+0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,74
−0,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−237 €
−356 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−37 tis. €
−0,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 650 € | 810 € | 1 215 € | 480 € |
| Pridaná hodnota | −474 € | −415 € | 51 € | −124 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 650 € | 810 € | 1 215 € | 480 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 536 € | −517 € | −52 € | −237 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 108 tis. € | 107 tis. € | 108 tis. € | 106 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 108 tis. € | 107 tis. € | 108 tis. € | 106 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 106 tis. € | 107 tis. € | 107 tis. € | 106 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 822 € | 70 € | 279 € | 67 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 108 tis. € | 107 tis. € | 108 tis. € | 106 tis. € |
| Vlastné imanie | −36 tis. € | −37 tis. € | −37 tis. € | −37 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 649 € | 649 € | 649 € | 649 € |
| HV minulých rokov | −42 tis. € | −44 tis. € | −44 tis. € | −44 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 536 € | −517 € | −52 € | −237 € |
| Záväzky | 144 tis. € | 144 tis. € | 145 tis. € | 143 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 58 € | 58 € | 58 € | 58 € |
| Krátkodobé záväzky | 144 tis. € | 144 tis. € | 145 tis. € | 143 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Za Sokolovňou 3, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mánesovo nám 3, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Grungasse 16, Viedeň, Rakúska republika
Adresa Grungasse 16, Viedeň, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.