Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31410944・Štefániková 113, 94111 Palárikovo・Založené 1992
Obrat 2025
137 tis. €
+434 %Zisk 2025
−126 tis. €
−7 192 %Aktíva
4 239 €
−99 %Vlastný kapitál
−191 tis. €
−194 %Zadlženosť
4 614,1 %
+4 493 ppHrubá marža
35,4 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-92,0 %
−85 ppZisk / výnosy
ROA
-2 976,1 %
−2 976 ppRentabilita aktív
ROE
65,9 %
+63 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−90 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−125 tis. €
−8 863 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,3 %
+23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−191 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 14 tis. € | 9 016 € | 9 059 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € | 137 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 3 905 € | −1 730 € | −126 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 1 571 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 323 tis. € | 319 tis. € | 307 tis. € | 4 239 € |
| Neobežný majetok | 266 tis. € | 255 tis. € | 245 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 266 tis. € | 255 tis. € | 245 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 57 tis. € | 64 tis. € | 62 tis. € | 4 239 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 57 tis. € | 59 tis. € | 60 tis. € | 519 € |
| Finančné účty | 336 € | 4 693 € | 2 434 € | 3 720 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 323 tis. € | 319 tis. € | 307 tis. € | 4 239 € |
| Vlastné imanie | −67 tis. € | −63 tis. € | −65 tis. € | −191 tis. € |
| Základné imanie | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| HV minulých rokov | −204 tis. € | −193 tis. € | −189 tis. € | −191 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 3 905 € | −1 730 € | −126 tis. € |
| Záväzky | 390 tis. € | 383 tis. € | 372 tis. € | 196 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 360 € | 360 € | 360 € | 360 € |
| Krátkodobé záväzky | 303 tis. € | 296 tis. € | 286 tis. € | 195 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 86 tis. € | 87 tis. € | 87 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa P.J. Šafárika 17, Palárikovo, Slovenská republika
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa P.J. Šafárika 17, 94111 Palárikovo, Slovenská republika
Adresa P.J. Šafárika 17, 94111 Palárikovo, Slovenská republika
Adresa P.J. Šafárika 17, Palárikovo, Slovenská republika
Adresa ul. Zápoveď 55, Palárikovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 17, Palárikovo, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 1, Palárikovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 208, Palárikovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.