Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31426271・Stredná Hôrka 378/9, 95842 Brodzany・Založené 1992
Obrat 2025
1,38 mil. €
+44 %Zisk 2025
174 tis. €
+82 %Aktíva
250 tis. €
+37 %Vlastný kapitál
221 tis. €
+25 %Zadlženosť
11,8 %
+8,4 ppHrubá marža
20,8 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,6 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
69,6 %
+17 ppRentabilita aktív
ROE
78,9 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,54
−76 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
221 tis. €
+82 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
189 tis. €
+7,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,41 mil. € | 1,04 mil. € | 958 tis. € | 1,36 mil. € |
| Pridaná hodnota | 212 tis. € | 169 tis. € | 193 tis. € | 282 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,41 mil. € | 1,05 mil. € | 958 tis. € | 1,38 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 125 tis. € | 86 tis. € | 96 tis. € | 174 tis. € |
| Daň z príjmov | 34 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € | 47 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 241 tis. € | 199 tis. € | 183 tis. € | 250 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 18 tis. € | 1 374 € | 32 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 18 tis. € | 1 374 € | 32 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 241 tis. € | 181 tis. € | 181 tis. € | 218 tis. € |
| Zásoby | 13 € | 0 € | 38 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 44 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € | 52 tis. € |
| Finančné účty | 197 tis. € | 160 tis. € | 157 tis. € | 167 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 241 tis. € | 199 tis. € | 183 tis. € | 250 tis. € |
| Vlastné imanie | 215 tis. € | 194 tis. € | 177 tis. € | 221 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 83 tis. € | 101 tis. € | 74 tis. € | 39 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 125 tis. € | 86 tis. € | 96 tis. € | 174 tis. € |
| Záväzky | 26 tis. € | 4 748 € | 6 132 € | 29 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 275 € | 310 € | 360 € | 497 € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 4 438 € | 5 772 € | 29 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Stredná Hôrka 378/9, 95842 Brodzany, Slovenská republika
Adresa Horská 1308/51, Partizánske, Slovenská republika
Adresa Brodzany 378, 95842 Brodzany, Slovenská republika
Adresa Horská 1311/4, Partizánske, Slovenská republika
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Stredná Hôrka 378/9, 95842 Brodzany, Slovenská republika
Adresa Brodzany 378, 95842 Brodzany, Slovenská republika
Adresa Brodzany 378, 95842 Brodzany, Slovenská republika
Adresa Horská 1308/51, Partizánske, Slovenská republika
Adresa Horská 1311/4, Partizánske, Slovenská republika
Adresa Horská 1308/51, Partizánske, Slovenská republika
Adresa Horská 1311/4, Partizánske, Slovenská republika
Adresa Horská 1311/4, Partizánske, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.