Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

LUGESA spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 31428088Vajanského 12, Zlaté MoravceZaložené 1993

Obrat 2025

12 tis. €

+47 %
IČO
31428088
DIČ
2020412020
IČ DPH
SK2020412020, podľa §4, registrácia od pondelok 15. marca 1993
Sídlo
LUGESA spol. s r.o.Vajanského 12 Zlaté Moravce
Dátum vzniku
utorok 19. januára 1993
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/1891/N

Zisk 2025

−16 tis. €

+15 %

Aktíva

53 tis. €

−22 %

Vlastný kapitál

19 tis. €

−46 %

Zadlženosť

62,7 %

+14 pp

Hrubá marža

36,0 %

+49 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+15 %
16 tis. €−6 075 €−17 tis. €−7 213 €−6 925 €−3 277 €2 805 €−2 906 €−10 tis. €−24 tis. €−19 tis. €−16 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+47 %
79 tis. €39 tis. €16 tis. €27 tis. €27 tis. €34 tis. €35 tis. €20 tis. €18 tis. €7 417 €8 153 €12 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-131,1 %

+97 pp

Zisk / výnosy

ROA

-29,9 %

−2,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

-83,8 %

−30 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,14

−29 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−15 tis. €

+16 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-2,2 %

−0,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

4 625 €

−76 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-15,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

79 tis. €201439 tis. €201517 tis. €201627 tis. €201727 tis. €201834 tis. €201935 tis. €202020 tis. €202118 tis. €20227 457 €20238 153 €202412 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru18 tis. €7 417 €8 153 €12 tis. €
Pridaná hodnota8 586 €−3 599 €−1 028 €4 327 €
Výnosy z hospodárskej činnosti18 tis. €7 457 €8 153 €12 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−10 tis. €−24 tis. €−19 tis. €−16 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok15 tis. €
  • Obežný majetok37 tis. €
  • Časové rozlíšenie480 €

Pasíva

  • Vlastné imanie19 tis. €
  • Záväzky33 tis. €
  • Časové rozlíšenie858 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom96 tis. €80 tis. €68 tis. €53 tis. €
Neobežný majetok20 tis. €16 tis. €15 tis. €15 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok20 tis. €16 tis. €15 tis. €15 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok75 tis. €64 tis. €52 tis. €37 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky2 997 €2 720 €1 766 €1 696 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty72 tis. €61 tis. €50 tis. €35 tis. €
Časové rozlíšenie456 €0 €465 €480 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky96 tis. €80 tis. €68 tis. €53 tis. €
Vlastné imanie77 tis. €53 tis. €35 tis. €19 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania6 681 €6 681 €6 681 €6 681 €
HV minulých rokov18 tis. €7 800 €0 €−19 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−10 tis. €−24 tis. €−19 tis. €−16 tis. €
Záväzky19 tis. €26 tis. €33 tis. €33 tis. €
Dlhodobé záväzky743 €803 €786 €764 €
Krátkodobé záväzky18 tis. €26 tis. €32 tis. €32 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €133 €858 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

3 764 €961 €960 €960 €0 €27 €72 €125 €0 €0 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie462,06 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • - kovovýrobaPlatné od utorok 19. januára 1993
  • - maloobchod s priemyselným tovaromPlatné od utorok 19. januára 1993
  • - povrchová úprava kovovPlatné od utorok 19. januára 1993
  • - sprostredkovanie obchodu-priemyselný tovarPlatné od utorok 19. januára 1993
  • - veľkoobchod s priemyselným tovaromPlatné od utorok 19. januára 1993
  • - výroba ostat. drevárských výrobkov /okrem nábytku/Platné od utorok 19. januára 1993
  • - zámočnícke a montážne prácePlatné od utorok 19. januára 1993

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 19. januára 1993

    Adresa Vajanského 12, Zlaté Moravce, Slovenská republika

  • Konateľutorok 19. januára 1993 – streda 27. decembra 1995

    Adresa Čierne Kľačany 103, Čierne Kľačany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 8
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 13. februára 2010

    Adresa Vajanského 12, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 30. marca 2000 – piatok 12. februára 2010

    Adresa Vajanského 12, Zlaté Moravce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. decembra 1995 – streda 29. marca 2000

    Adresa Vajanského 12, Zlaté Moravce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. januára 1993 – streda 27. decembra 1995

    Adresa Vajanského 12, Zlaté Moravce, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad20 000 SKK
  • Jozef PáleníkZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. januára 1993 – streda 27. decembra 1995

    Adresa Hviezdoslavova 10, Zlaté Moravce, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad20 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. januára 1993 – streda 27. decembra 1995

    Adresa Čierne Kľačany 103, Čierne Kľačany, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad20 000 SKK
  • Peter MeskoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. januára 1993 – streda 27. decembra 1995

    Adresa Partizánska 78, Topoľčianky, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad20 000 SKK
  • Štefan SarkaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. januára 1993 – streda 27. decembra 1995

    Adresa Podjavorinskej 61, Zlaté Moravce, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad20 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/1891/N
Hlavná činnosť
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

3 zápisy z obchodného registra

  • štvrtok 30. marca 2000Dodatkom č. 3 bola dňa 17.7.1998 spoločenská zmluva daná do súladu so zák. č. 11/1998 Z.z..
  • štvrtok 28. decembra 1995Zmluva o prevode obchodného podielu uzatvorená podľa § 115 odst.1 Obchodného zákonníka dňa 3.11.1995. Zmena spoločenskej zmluvy uzatvorená vo forme notárskej zápisnici č. NZ 15/95, N 23/95 dňa 23.11.1995. Stary spis: S.r.o. 5240
  • utorok 19. januára 1993Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou uzavretou dňa 6.10.1992 a dodatkom k spol. zmluve zo dňa 28.12.1992 v zmysle ust. § 57, § 105 a násl. Zák.č. 513/91 Zb. obchodný zákonník. Podľa prehlásenia správcu vkladu spoločníci splatili svoje vklady následovne: F. Gešvantner 10.000,- Kčs Ľ. Lukáč 10.000,- Kčs J. Páleník 10.000,- Kčs Š. Sarka 10.000,- Kčs P. Mesko 10.000,- Kčs Stary spis:S.r.o. 5240
LUGESA spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

LUGESA spol. s r.o.

Vajanského 12, Zlaté Moravce

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.