Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

VINTO 2, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 31432271Robotnícka 54/3, 90501 SenicaZaložené 1993

Obrat 2025

42 tis. €

+7,9 %
IČO
31432271
DIČ
2020376391
IČ DPH
SK2020376391, podľa §4, registrácia od pondelok 1. marca 1993
Sídlo
VINTO 2, s.r.o.Robotnícka 54/3 90501 Senica
Dátum vzniku
pondelok 5. apríla 1993
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/3078/T

Zisk 2025

27 tis. €

+1 125 %

Aktíva

183 tis. €

−1,1 %

Vlastný kapitál

77 tis. €

+55 %

Zadlženosť

13,4 %

−1,1 pp

Hrubá marža

84,1 %

−2,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+1 125 %
−7 151 €5 334 €4 088 €1 781 €3 371 €−54 tis. €23 tis. €17 tis. €20 tis. €20 tis. €2 234 €27 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+0,0 %
38 tis. €37 tis. €37 tis. €37 tis. €37 tis. €39 tis. €39 tis. €36 tis. €45 tis. €38 tis. €39 tis. €39 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

64,7 %

+59 pp

Zisk / výnosy

ROA

14,9 %

+14 pp

Rentabilita aktív

ROE

35,6 %

+31 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,31

−30 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

30 tis. €

+1 057 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−5,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−8 735 €

−76 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

0,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

38 tis. €201437 tis. €201539 tis. €201637 tis. €201737 tis. €201839 tis. €201939 tis. €202036 tis. €202145 tis. €202238 tis. €202339 tis. €202442 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru45 tis. €38 tis. €39 tis. €39 tis. €
Pridaná hodnota23 tis. €26 tis. €34 tis. €33 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti45 tis. €38 tis. €39 tis. €42 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení20 tis. €20 tis. €2 234 €27 tis. €
Daň z príjmov1 054 €0 €394 €3 041 €
Daň z príjmov splatná1 054 €0 €394 €3 041 €

Aktíva

  • Neobežný majetok179 tis. €
  • Obežný majetok3 882 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie77 tis. €
  • Záväzky25 tis. €
  • Časové rozlíšenie82 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom202 tis. €210 tis. €185 tis. €183 tis. €
Neobežný majetok182 tis. €181 tis. €181 tis. €179 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok13 tis. €12 tis. €12 tis. €9 929 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok169 tis. €169 tis. €169 tis. €169 tis. €
Obežný majetok20 tis. €29 tis. €3 859 €3 882 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €3 464 €1 945 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty20 tis. €29 tis. €395 €1 937 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky202 tis. €210 tis. €185 tis. €183 tis. €
Vlastné imanie36 tis. €47 tis. €50 tis. €77 tis. €
Základné imanie13 tis. €13 tis. €13 tis. €13 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 331 €1 331 €1 331 €1 331 €
HV minulých rokov1 292 €12 tis. €33 tis. €35 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení20 tis. €20 tis. €2 235 €27 tis. €
Záväzky13 tis. €27 tis. €27 tis. €25 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €24 tis. €18 tis. €12 tis. €
Krátkodobé záväzky13 tis. €3 399 €8 830 €13 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie154 tis. €136 tis. €109 tis. €82 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €598 €0 €964 €557 €1 054 €0 €394 €3 041 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

25 registrovaných činností

  • automatizované spracovanie dátPlatné od štvrtok 7. októbra 2004
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 7. októbra 2004
  • faktoring a forfaitingPlatné od štvrtok 7. októbra 2004
  • fotografické službyPlatné od štvrtok 7. októbra 2004
  • kancelárske a sekretárske práce (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích prác)Platné od štvrtok 7. októbra 2004
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 7. októbra 2004
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod)Platné od štvrtok 7. októbra 2004
  • leasingová činnosťPlatné od štvrtok 7. októbra 2004
  • maloobchod s výpočtovou technikouPlatné od štvrtok 7. októbra 2004
  • nakladanie s výsledkami tvorivej duševnej činnosti so súhlasom autoraPlatné od štvrtok 7. októbra 2004

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 7
  • Konateľod streda 9. augusta 2023

    Adresa Rovenská 678/22, 90501 Senica, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 31. augusta 2004

    Adresa Rovenská 678/22, 90501 Senica, Slovenská republika

  • Konateľstreda 22. novembra 2000 – pondelok 27. septembra 2004

    Adresa M. Nešpora 1433/36, Holíč, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 28. júla 1997 – utorok 21. novembra 2000

    Adresa Prušánky 714, Prušánky, Česká republika

  • Konateľpondelok 28. júla 1997 – utorok 21. novembra 2000

    Adresa Jižní 1061, Mutěnice, Česká republika

  • Konateľpondelok 28. júla 1997 – utorok 21. novembra 2000

    Adresa Slunečná 24, Hodonín, Česká republika

  • Konateľpondelok 5. apríla 1993 – nedeľa 27. júla 1997

    Adresa Janáčkova 1098, Kyjov, Česká republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 15
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 22. augusta 2023

    Adresa Rovenská 678/22, 90501 Senica, Slovenská republika

    Podiel75,13 %Vklad10 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 22. augusta 2023

    Adresa Rovenská 678/22, 90501 Senica, Slovenská republika

    Podiel24,87 %Vklad3 311 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 20. mája 2009 – pondelok 21. augusta 2023

    Adresa Rovenská 678/22, 90501 Senica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad13 311 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 28. októbra 2005 – utorok 19. mája 2009

    Adresa Rovenská 678/22, 90501 Senica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad401 000 SKK
  • VINTO, s.r.o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 28. septembra 2004 – štvrtok 27. októbra 2005

    Adresa Robotnícka 54/3, 90501 Senica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad201 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 1. februára 1999 – pondelok 27. septembra 2004

    Adresa Prušánky 714, Prušánky, Česká republika

    Podiel33,33 %Vklad67 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 1. februára 1999 – pondelok 27. septembra 2004

    Adresa Jižní 1061, Mutěnice, Česká republika

    Podiel33,33 %Vklad67 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 1. februára 1999 – pondelok 27. septembra 2004

    Adresa Slunečná 24, Hodonín, Česká republika

    Podiel33,33 %Vklad67 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 28. júla 1997 – nedeľa 31. januára 1999

    Adresa Brandlova 111, Hodonín, Česká republika

    Podiel33,33 %Vklad34 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 28. júla 1997 – nedeľa 31. januára 1999

    Adresa Stará Těnice 1200, Uherské Hradište, Česká republika

    Podiel33,33 %Vklad34 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/3078/T
Hlavná činnosť
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

5 zápisov z obchodného registra

  • piatok 28. októbra 2005Obchodná spoločnosť je právnym nástupcom spoločnosti s ručením obmedzeným VINTO, s.r.o. so sídlom 905 01 Senica, Robotnícka 54/3, IČO: 36 257 885, s ktorou bola dňa 28.10.2005 zlúčená.
  • štvrtok 7. októbra 2004Predaj podniku alebo časti podniku: Dňa 24.09.2004 bola uzavretá zmluva o predaji časti podniku, ktorej predmetom bol prevod samostatnej maloobchodnej prevádzkárne nachádzajúcej sa na ul. Bratislavská, 908 51 Holíč na kupujúceho IPOS - kancelárske potreby, spol. s r.o., so sídlom Radničné námestie 4, 821 05 Bratislava, IČO: 17 332 354.
  • pondelok 1. februára 1999Zmenou spísanou dňa 27.07.1998 do notárskej zápisnice N 140/98, Nz 116/98 bola spoločenská zmluva prispôsobená zákonu č. 11/1998 Z.z.
  • pondelok 28. júla 1997Zmluva o prevode obchodného podielu zo dňa 7.1.1997. Rozhodnutie VZ zo dňa 20.2.1997 č.N 15/97, NZ 14/97.
  • pondelok 5. apríla 1993Obchodná spoločnosť bola založená Spoločen- skou zmluuvou zo dňa 17.2.1993, v zmysle §§ 105-153 Obchodného zákonníka z.č.513/91Zb. Stary spis: S.r.o. 8803
VINTO 2, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

VINTO 2, s.r.o.

Robotnícka 54/3, 90501 Senica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.