Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31432603・Balvany 214, 94601 Kameničná・Založené 1993
Obrat 2025
499 tis. €
+7,1 %Zisk 2025
−81 tis. €
+67 %Aktíva
291 tis. €
+2,7 %Vlastný kapitál
−1,02 mil. €
−8,6 %Zadlženosť
452,0 %
+19 ppHrubá marža
11,7 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-16,2 %
+37 ppZisk / výnosy
ROA
-27,8 %
+60 ppRentabilita aktív
ROE
7,9 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,29
−6,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−79 tis. €
+68 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,4 %
−1,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−695 tis. €
−13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 603 tis. € | 415 tis. € | 501 tis. € | 386 tis. € |
| Pridaná hodnota | 104 tis. € | 93 tis. € | −22 tis. € | 45 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 691 tis. € | 586 tis. € | 466 tis. € | 499 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 42 tis. € | 9 628 € | −248 tis. € | −81 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 296 tis. € | 403 tis. € | 283 tis. € | 291 tis. € |
| Neobežný majetok | 92 tis. € | 61 tis. € | 1 483 € | 1 477 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 92 tis. € | 61 tis. € | 1 483 € | 1 477 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 203 tis. € | 342 tis. € | 282 tis. € | 290 tis. € |
| Zásoby | 74 tis. € | 161 tis. € | 65 tis. € | 95 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 53 tis. € | 118 tis. € | 171 tis. € | 170 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 76 tis. € | 63 tis. € | 46 tis. € | 25 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 330 € | 372 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 296 tis. € | 403 tis. € | 283 tis. € | 291 tis. € |
| Vlastné imanie | −705 tis. € | −695 tis. € | −943 tis. € | −1,02 mil. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | — | — |
| HV minulých rokov | −1,22 mil. € | −1,18 mil. € | −1,17 mil. € | −1,41 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 42 tis. € | 9 628 € | −248 tis. € | −81 tis. € |
| Záväzky | 956 tis. € | 1,06 mil. € | 1,23 mil. € | 1,32 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 31 tis. € | 31 tis. € | 32 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 603 tis. € | 661 tis. € | 897 tis. € | 984 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 316 tis. € | 364 tis. € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 5 601 € | 7 919 € | 10 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 45 tis. € | 34 tis. € | — | — |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa G. Steinera 439, 94601 Kameničná, Slovenská republika
Adresa Vodná 2903/24, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa G. Šteinera 439, Kameničná, Slovenská republika
Adresa G. Šteinera 439, Kameničná, Slovenská republika
Adresa Čsl. Armády 31, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa G. Steinera 439, 94601 Kameničná, Slovenská republika
Adresa G. Steinera 439, 94601 Kameničná, Slovenská republika
Adresa ul. Práce 456/14, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Vodná 2903/24, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa G. Steinera 439, 94601 Kameničná, Slovenská republika
Adresa Vodná 2903/24, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa G. Steinera 439, 94601 Kameničná, Slovenská republika
Adresa Vodná 24/9, Komárno, Slovenská republika
Adresa Františkánov 31, Komárno, Slovenská republika
Adresa G. Šteinera 439, Kameničná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.