Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31434568・Mierová 20, 90021 Svätý Jur・Založené 1993
Obrat 2025
109 tis. €
+62 %Zisk 2025
−10 tis. €
+51 %Aktíva
92 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
−10 tis. €
+29 %Zadlženosť
111,2 %
−3,0 ppHrubá marža
42,8 %
−2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,4 %
+22 ppZisk / výnosy
ROA
-11,2 %
+9,5 ppRentabilita aktív
ROE
100,0 %
−46 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
+16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−10 tis. €
+51 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 040 €
+94 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 129 tis. € | 64 tis. € | 67 tis. € | 109 tis. € |
| Pridaná hodnota | 69 tis. € | 32 tis. € | 30 tis. € | 47 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 129 tis. € | 64 tis. € | 67 tis. € | 109 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | −11 tis. € | −21 tis. € | −10 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 871 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 5 871 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 130 tis. € | 122 tis. € | 102 tis. € | 92 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 529 € | 2 529 € | 4 113 € | 3 613 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 529 € | 2 529 € | 4 113 € | 3 613 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 128 tis. € | 120 tis. € | 98 tis. € | 88 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 72 tis. € | 80 tis. € | 73 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 55 tis. € | 40 tis. € | 25 tis. € | 31 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 130 tis. € | 122 tis. € | 102 tis. € | 92 tis. € |
| Vlastné imanie | 29 tis. € | −4 812 € | −14 tis. € | −10 tis. € |
| Základné imanie | 6 638 € | 6 638 € | 6 638 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | −11 tis. € | −21 tis. € | −10 tis. € |
| Záväzky | 101 tis. € | 127 tis. € | 117 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 042 € | 1 196 € | 1 266 € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 100 tis. € | 126 tis. € | 115 tis. € | 89 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Mierová 20, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Mierova 20, Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Vysoká 25, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mierová 20, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Mierová 20, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Vysoká 25, Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mierova 20, Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Vysoká 25, Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.