Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31569242・Rajecká 17, 01001 Žilina・Založené 1992
Obrat 2025
27 tis. €
+16 %Zisk 2025
5 554 €
+159 %Aktíva
70 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
68 tis. €
+8,3 %Zadlženosť
3,0 %
+2,0 ppHrubá marža
35,2 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
20,6 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
7,9 %
+4,5 ppRentabilita aktív
ROE
8,1 %
+4,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
27,10
−63 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 554 €
+159 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
55 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 43 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 567 € | 339 € | 5 642 € | 9 505 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 43 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 853 € | 155 € | 2 148 € | 5 554 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 64 tis. € | 61 tis. € | 64 tis. € | 70 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 17 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 17 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 64 tis. € | 61 tis. € | 47 tis. € | 58 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 111 € | 11 tis. € | 0 € | 4 833 € |
| Finančné účty | 56 tis. € | 49 tis. € | 47 tis. € | 53 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 64 tis. € | 61 tis. € | 64 tis. € | 70 tis. € |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 61 tis. € | 63 tis. € | 68 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 53 tis. € | 54 tis. € | 54 tis. € | 56 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 853 € | 155 € | 2 148 € | 5 554 € |
| Záväzky | 2 646 € | 18 € | 647 € | 2 124 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 646 € | 18 € | 647 € | 2 124 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Osvety 60, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Osvety 60, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Bláhová 43, Žilina, Slovenská republika
Adresa Osvety 60, Žilina, Slovenská republika
Adresa Fatranská 4, Žilina, Slovenská republika
Adresa Hlinická 414, Bytča, Slovenská republika
Adresa Oslobodenia 65, Žilina - Bánová, Slovenská republika
Adresa Osvety 60, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Oslobodenia 65, Žilina - Bánová, Slovenská republika
Adresa Fatranská 4, Žilina, Slovenská republika
Adresa Oslobodenia 65, Žilina - Bánová, Slovenská republika
Adresa Fatranská 4, Žilina, Slovenská republika
Adresa Oslobodenia 65, Žilina - Bánová, Slovenská republika
Adresa Fatranská 4, Žilina, Slovenská republika
Adresa Oslobodenia 65, Žilina - Bánová, Slovenská republika
Adresa Fatranská 4, Žilina, Slovenská republika
Adresa Hlinická 414, Bytča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.