Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31574939・Partizánska cesta 97, 97401 Banská Bystrica・Založené 1992
Obrat 2025
3 200 €
−50 %Zisk 2025
347 €
−87 %Aktíva
1 876 €
−4,2 %Vlastný kapitál
1 536 €
+29 %Zadlženosť
18,1 %
−21 ppHrubá marža
24,7 %
−26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,8 %
−30 ppZisk / výnosy
ROA
18,5 %
−115 ppRentabilita aktív
ROE
22,6 %
−197 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,52
+116 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
687 €
−78 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
49,5 %
+32 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 536 €
+29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-48,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 19 tis. € | 6 400 € | 3 200 € |
| Pridaná hodnota | −2 074 € | 16 tis. € | 3 256 € | 791 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 19 tis. € | 6 400 € | 3 200 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 280 € | 14 tis. € | 2 615 € | 347 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 737 € | 538 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 463 € | 1 184 € | 1 958 € | 1 876 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 463 € | 1 184 € | 1 958 € | 1 876 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 110 € | 118 € | 192 € | 173 € |
| Finančné účty | 1 353 € | 1 066 € | 1 766 € | 1 703 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 463 € | 1 184 € | 1 958 € | 1 876 € |
| Vlastné imanie | −16 tis. € | −1 425 € | 1 190 € | 1 536 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −23 tis. € | −8 729 € | −6 115 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 280 € | 14 tis. € | 2 615 € | 347 € |
| Záväzky | 17 tis. € | 2 609 € | 768 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 2 609 € | 768 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Králická 140/85, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Králiky 145, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Králická 145/86, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Pieninská ul 11, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Králiky 140, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Krivánska ul. 6, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova ul. 5, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Králická 140/85, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Králická 140/85, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Králická 145/86, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Králiky 140, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Králiky 145, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Krivánska ul. 6, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova ul. 5, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Krivánska ul. 6, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova ul. 5, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Pieninská ul 11, Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
ENERGOSTAV spol. s r.o.
Partizánska cesta 97, 97401 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.