Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ESTE, spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 31595022Cesta pod Bánošom 13/1, 974 01 KynceľováZaložené 1993

Obrat 2025

988 tis. €

−8,0 %
IČO
31595022
DIČ
2020454205
IČ DPH
SK2020454205, podľa §4, registrácia od piatok 19. novembra 1993
Sídlo
ESTE, spol. s r.o.Cesta pod Bánošom 13/1 974 01 Kynceľová
Dátum vzniku
streda 17. novembra 1993
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/1522/S

Zisk 2025

−19 tis. €

−199 %

Aktíva

405 tis. €

−1,8 %

Vlastný kapitál

261 tis. €

−6,9 %

Zadlženosť

35,6 %

+3,5 pp

Hrubá marža

62,0 %

+0,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−199 %
123 tis. €83 tis. €−62 tis. €43 tis. €−99 tis. €−29 tis. €32 tis. €−76 tis. €−5 562 €57 tis. €19 tis. €−19 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−4,9 %
1,36 mil. €1,27 mil. €1,33 mil. €1,43 mil. €1,44 mil. €1,34 mil. €1,03 mil. €1,26 mil. €1,32 mil. €1,27 mil. €1,05 mil. €1,0 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-1,9 %

−3,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

-4,7 %

−9,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

-7,3 %

−14 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,44

−31 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−15 tis. €

−166 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-25,3 %

−42 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

48 tis. €

−45 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-2,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

1,44 mil. €20141,43 mil. €20151,28 mil. €20161,58 mil. €20171,41 mil. €20181,31 mil. €20191,14 mil. €20201,29 mil. €20211,36 mil. €20221,26 mil. €20231,07 mil. €2024988 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,32 mil. €1,27 mil. €1,05 mil. €1,0 mil. €
Pridaná hodnota617 tis. €705 tis. €642 tis. €620 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,36 mil. €1,26 mil. €1,07 mil. €988 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−5 562 €57 tis. €19 tis. €−19 tis. €
Daň z príjmov0 €4 257 €3 840 €3 840 €
Daň z príjmov splatná0 €4 257 €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok246 tis. €
  • Obežný majetok158 tis. €
  • Časové rozlíšenie1 770 €

Pasíva

  • Vlastné imanie261 tis. €
  • Záväzky144 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom396 tis. €415 tis. €413 tis. €405 tis. €
Neobežný majetok203 tis. €240 tis. €242 tis. €246 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok203 tis. €240 tis. €242 tis. €246 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok100 €100 €100 €100 €
Obežný majetok191 tis. €174 tis. €169 tis. €158 tis. €
Zásoby159 tis. €135 tis. €148 tis. €133 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky12 tis. €35 tis. €16 tis. €24 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty20 tis. €3 781 €5 396 €1 070 €
Časové rozlíšenie1 354 €1 083 €1 589 €1 770 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky396 tis. €415 tis. €413 tis. €405 tis. €
Vlastné imanie205 tis. €262 tis. €280 tis. €261 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania664 €664 €664 €664 €
HV minulých rokov−32 tis. €−38 tis. €19 tis. €37 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−5 562 €57 tis. €19 tis. €−19 tis. €
Záväzky191 tis. €153 tis. €132 tis. €144 tis. €
Dlhodobé záväzky1 633 €40 tis. €28 tis. €20 tis. €
Krátkodobé záväzky173 tis. €94 tis. €81 tis. €110 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy16 tis. €19 tis. €24 tis. €15 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

37 tis. €24 tis. €2 880 €8 513 €0 €0 €0 €0 €0 €4 257 €3 840 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie2 338,93 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • - montáž strojárskych výrobkovPlatné od streda 23. novembra 1994
  • - poskytovanie služieb v oblasti trieskového a beztrieskového obrábania, plošného tvárnenia a tepelného spracovania kovovPlatné od streda 23. novembra 1994
  • - výkony technického rozvoja v oblasti foriem na vstrekovanie plastov, kovov a gumy, nástrojov a prípravkov pre plošné tvárnenie kovovPlatné od streda 23. novembra 1994
  • - výroba mechanických dielov z kovovPlatné od streda 23. novembra 1994
  • - výroba nábytkového a stavebného kovaniaPlatné od streda 23. novembra 1994
  • - poskytovanie služieb v danom predmetePlatné od streda 17. novembra 1993
  • - sprostredkovateľská a obchodná činnosť mimo riadnej predajne v rozsahu voľnej živnostiPlatné od streda 17. novembra 1993
  • - výroba foriem, nástrojov a prípravkovPlatné od streda 17. novembra 1993

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 17. novembra 1993

    Adresa Tulská 59, Banská Bystrica, Slovenská republika

  • Konateľod streda 17. novembra 1993

    Adresa Kremnička 15/5068, 97404 Banská Bystrica - Kremnička, Slovenská republika

  • Konateľstreda 17. novembra 1993 – pondelok 11. septembra 2006

    Adresa Slnečná 20, Banská Bystrica, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 23
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 28. júna 2023

    Adresa Tulská 59, Banská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 28. júna 2023

    Adresa Kremnička 15/5068, 97404 Banská Bystrica - Kremnička, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Daniel StykZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 25. septembra 2010 – utorok 27. júna 2023

    Adresa Tulská 59, Banská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad2 324 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 25. septembra 2010 – utorok 27. júna 2023

    Adresa Kremnička 15/5068, 97404 Banská Bystrica - Kremnička, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad2 324 EUR
  • Susanne SomogyiZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 25. septembra 2010 – utorok 27. júna 2023

    Adresa Olympiastrasse, 6a, 86179, Augsburg, Nemecko

    Podiel15 %Vklad996 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 25. septembra 2010 – utorok 27. júna 2023

    Adresa Via Leonardo Da Vinci, 19, 24030, Presezzo /BG/, Taliansko

    Podiel15 %Vklad996 EUR
  • Daniel StykZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 19. decembra 2009 – piatok 24. septembra 2010

    Adresa Tulská 59, Banská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel27,5 %Vklad1 825,67 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 19. decembra 2009 – piatok 24. septembra 2010

    Adresa Kremnička 15/5068, 97404 Banská Bystrica - Kremnička, Slovenská republika

    Podiel27,5 %Vklad1 825,67 EUR
  • Susanne SomogyiZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 19. decembra 2009 – piatok 24. septembra 2010

    Adresa Olympiastrasse, 6a, 86179, Augsburg, Nemecko

    Podiel15 %Vklad995,82 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 19. decembra 2009 – piatok 24. septembra 2010

    Adresa Via Leonardo Da Vinci, 19, 24030, Presezzo /BG/, Taliansko

    Podiel15 %Vklad995,82 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/1522/S
Hlavná činnosť
Výroba zámkov a pántov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

4 zápisy z obchodného registra

  • utorok 22. apríla 2003. Valné zhromaždenie konané dňa 30.12.2002, schválilo dodatok č. 3 k spoločenskej zmluve a jej úplné znenie.
  • piatok 8. januára 1999. Valné zhromaždenie, konané dňa 01.06.1998, rozhodlo o zmene Spoločenskej zmluvy vo forme Dodatku č. 2, v súlade s ust. zák..č. 11/98 Z.z.
  • streda 23. novembra 1994. Na zasadnutí valného zhromaždenia konanom dňa 25.4.1994 bol schválený Dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve.
  • streda 17. novembra 1993Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 18.10.1993 podľa § 105 a nasl. zák.č. 513/91 Zb. . Starý spis: S.r.o. 4294
ESTE, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

ESTE, spol. s r.o.

Cesta pod Bánošom 13/1, 974 01 Kynceľová

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.