Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31599656・Radzovce 95, 98558 Radzovce・Založené 1994
Obrat 2025
21 tis. €
+32 %Zisk 2025
2 147 €
+95 %Aktíva
204 tis. €
+0,7 %Vlastný kapitál
201 tis. €
+1,1 %Zadlženosť
1,4 %
−0,5 ppHrubá marža
5,9 %
+128 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,2 %
+3,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,1 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
1,1 %
+0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
30,00
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 503 €
+73 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,2 %
−9,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
78 tis. €
+1,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 56 tis. € | 18 tis. € | 5 973 € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | −5 195 € | −7 316 € | 1 012 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 56 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 619 € | 252 € | 1 101 € | 2 147 € |
| Daň z príjmov | 280 € | 264 € | 350 € | 356 € |
| Daň z príjmov splatná | 280 € | 264 € | 350 € | 356 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 208 tis. € | 204 tis. € | 203 tis. € | 204 tis. € |
| Neobežný majetok | 124 tis. € | 123 tis. € | 123 tis. € | 123 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 124 tis. € | 123 tis. € | 123 tis. € | 123 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 80 tis. € | 81 tis. € | 79 tis. € | 81 tis. € |
| Zásoby | 22 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 89 € | 10 tis. € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 58 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 49 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 044 € | 0 € | 113 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 208 tis. € | 204 tis. € | 203 tis. € | 204 tis. € |
| Vlastné imanie | 198 tis. € | 198 tis. € | 199 tis. € | 201 tis. € |
| Základné imanie | 286 tis. € | 286 tis. € | 286 tis. € | 286 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 4 621 € | 4 621 € | 4 621 € | 4 621 € |
| HV minulých rokov | −93 tis. € | −93 tis. € | −93 tis. € | −91 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 619 € | 252 € | 1 101 € | 2 147 € |
| Záväzky | 9 678 € | 5 973 € | 3 683 € | 2 801 € |
| Dlhodobé záväzky | 877 € | 885 € | 885 € | 885 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 321 € | 1 988 € | 1 891 € | 2 697 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 5 480 € | 3 100 € | 907 € | −781 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 169 € |
Vývoj daňových povinností
34 registrovaných činností
Adresa Radzovce 232, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Adresa Radzovce 232, Radzovce, Slovenská republika
Adresa Nográdiho 2/A, Biskupice, Slovenská republika
Adresa Radzovce 232, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Adresa Radzovce 232, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Adresa Radzovce 232, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Adresa Radzovce 232, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Adresa Radzovce 232, 98558 Radzovce, Slovenská republika
Adresa Radzovce 232, Radzovce, Slovenská republika
Adresa Radzovce 232, Radzovce, Slovenská republika
Adresa Radzovce 232, Radzovce, Slovenská republika
Adresa Nográdiho 2/A, Biskupice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.