Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31600841・Môlča 67, 97401 Banská Bystrica・Založené 1994
Obrat 2025
25 tis. €
−86 %Zisk 2025
−41 tis. €
−287 %Aktíva
102 tis. €
−36 %Vlastný kapitál
34 tis. €
−55 %Zadlženosť
67,0 %
+14 ppHrubá marža
-100,8 %
−127 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-166,7 %
−179 ppZisk / výnosy
ROA
-40,4 %
−54 ppRentabilita aktív
ROE
-122,6 %
−152 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,57
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−41 tis. €
−271 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,8 %
−8,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
−58 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 55 tis. € | 132 tis. € | 179 tis. € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | −367 € | 19 tis. € | 48 tis. € | −25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 59 tis. € | 133 tis. € | 180 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 787 € | 6 656 € | 22 tis. € | −41 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 673 € | 1 886 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 673 € | 1 886 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 139 tis. € | 208 tis. € | 160 tis. € | 102 tis. € |
| Neobežný majetok | 617 € | 27 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 617 € | 27 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 139 tis. € | 181 tis. € | 139 tis. € | 87 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 50 tis. € | 8 093 € | 8 731 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 127 tis. € | 130 tis. € | 131 tis. € | 78 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 141 € | 304 € | 191 € | 319 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 139 tis. € | 208 tis. € | 160 tis. € | 102 tis. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 53 tis. € | 75 tis. € | 34 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 659 € | 1 659 € | 1 659 € | 1 659 € |
| HV minulých rokov | 47 tis. € | 38 tis. € | 44 tis. € | 66 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 787 € | 6 656 € | 22 tis. € | −41 tis. € |
| Záväzky | 93 tis. € | 155 tis. € | 85 tis. € | 68 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 904 € | 1 931 € | 1 991 € | 2 020 € |
| Krátkodobé záväzky | 82 tis. € | 120 tis. € | 65 tis. € | 56 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 9 502 € | 33 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Môlča 16, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Môlča 27, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Môlča 16, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Môlča 16, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Môlča 16, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Môlča 27, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hronsecká cesta 15, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Môlča 16, Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.