Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31601987・Poľná 103, 97401 Banská Bystrica・Založené 1994
Obrat 2024
2,8 mil. €
−6,3 %Zisk 2024
8 741 €
−91 %Aktíva
1,16 mil. €
−15 %Vlastný kapitál
449 tis. €
+2,0 %Zadlženosť
60,8 %
−6,4 ppHrubá marža
8,7 %
+0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
−6,2 ppRentabilita aktív
ROE
1,9 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,50
+8,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
37 tis. €
−69 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
76,3 %
+55 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−353 tis. €
+28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,94 mil. € | 2,67 mil. € | 2,95 mil. € | 2,77 mil. € |
| Pridaná hodnota | 193 tis. € | 226 tis. € | 241 tis. € | 240 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,97 mil. € | 2,7 mil. € | 2,99 mil. € | 2,8 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 84 tis. € | 115 tis. € | 94 tis. € | 8 741 € |
| Daň z príjmov | 22 tis. € | 31 tis. € | 26 tis. € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 22 tis. € | 31 tis. € | 26 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,18 mil. € | 1,91 mil. € | 1,36 mil. € | 1,16 mil. € |
| Neobežný majetok | 931 tis. € | 921 tis. € | 940 tis. € | 810 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 931 tis. € | 921 tis. € | 940 tis. € | 810 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 252 tis. € | 987 tis. € | 415 tis. € | 346 tis. € |
| Zásoby | 34 tis. € | 42 tis. € | 50 tis. € | 67 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 155 tis. € | 750 tis. € | 180 tis. € | 94 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 63 tis. € | 194 tis. € | 185 tis. € | 185 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 943 € | 6 315 € | 7 144 € | 5 808 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,18 mil. € | 1,91 mil. € | 1,36 mil. € | 1,16 mil. € |
| Vlastné imanie | 231 tis. € | 346 tis. € | 440 tis. € | 449 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 140 tis. € | 224 tis. € | 338 tis. € | 433 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 84 tis. € | 115 tis. € | 94 tis. € | 8 741 € |
| Záväzky | 950 tis. € | 1,57 mil. € | 915 tis. € | 707 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 227 € | 2 333 € | 2 500 € | 2 622 € |
| Krátkodobé záväzky | 942 tis. € | 1,56 mil. € | 907 tis. € | 699 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 5 071 € | 6 032 € | 5 226 € | 5 596 € |
| Časové rozlíšenie | 3 063 € | 3 123 € | 6 525 € | 6 290 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Poľná 60, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Poľná 60, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Poľná 60, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Poľná 60, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Poľná 60, Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Poľná 103, Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.