Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31603939・Hliny 2624, 01701 Považská Bystrica・Založené 1994
Obrat 2025
1,6 mil. €
+10 %Zisk 2025
12 tis. €
+84 %Aktíva
723 tis. €
+40 %Vlastný kapitál
113 tis. €
+11 %Zadlženosť
84,0 %
+3,6 ppHrubá marža
11,8 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
10,9 %
+4,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,21
−41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
+110 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,5 %
+10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
283 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,16 mil. € | 1,46 mil. € | 1,45 mil. € | 1,59 mil. € |
| Pridaná hodnota | 141 tis. € | 144 tis. € | 170 tis. € | 187 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,18 mil. € | 1,47 mil. € | 1,45 mil. € | 1,6 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | 12 tis. € | 6 686 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 953 € | 3 779 € | 1 497 € | 4 902 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 953 € | 3 779 € | 1 497 € | 4 902 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 570 tis. € | 455 tis. € | 517 tis. € | 723 tis. € |
| Neobežný majetok | 266 tis. € | 242 tis. € | 202 tis. € | 201 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 266 tis. € | 242 tis. € | 202 tis. € | 201 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 301 tis. € | 209 tis. € | 311 tis. € | 517 tis. € |
| Zásoby | 202 tis. € | 179 tis. € | 280 tis. € | 357 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 65 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € | 74 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 33 tis. € | −4 325 € | −5 545 € | 86 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 803 € | 3 807 € | 4 098 € | 4 964 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 570 tis. € | 455 tis. € | 517 tis. € | 723 tis. € |
| Vlastné imanie | 202 tis. € | 157 tis. € | 101 tis. € | 113 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 154 tis. € | 113 tis. € | 63 tis. € | 69 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | 12 tis. € | 6 686 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 371 tis. € | 294 tis. € | 416 tis. € | 608 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 805 € | 602 € | 163 € | 20 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 128 tis. € | 81 tis. € | 83 tis. € | 234 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 239 tis. € | 211 tis. € | 331 tis. € | 352 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 226 € | 1 730 € | 2 131 € | 2 885 € |
| Časové rozlíšenie | −2 445 € | 4 226 € | 0 € | 2 647 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Súľov 500, 01352 Súľov-Hradná, Slovenská republika
Adresa Podhlinie 1154/10, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podhlinie 1154/10, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 50-26/18, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podhlinie 1154/10, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podhlinie 1154/10, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Súľov-Hradná 500, 01352 Súľov-Hradná, Slovenská republika
Adresa Súľov 500, 01352 Súľov - Hradná, Slovenská republika
Adresa Podhlinie 1154/10, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podhlinie 1154/10, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 50-26/18, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podhlinie 1154/10, Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.