Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31633889・Dedovec 1844/362, 01701 Považská Bystrica・Založené 1995
Obrat 2025
287 tis. €
+13 %Zisk 2025
24 tis. €
+1 251 %Aktíva
322 tis. €
+8,4 %Vlastný kapitál
310 tis. €
+8,2 %Zadlženosť
3,8 %
+0,2 ppHrubá marža
21,1 %
+5,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,2 %
+9,0 ppZisk / výnosy
ROA
7,3 %
+8,0 ppRentabilita aktív
ROE
7,6 %
+8,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,95
−8,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
28 tis. €
+3 931 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,7 %
−375 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
210 tis. €
+6,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 255 tis. € | 227 tis. € | 246 tis. € | 271 tis. € |
| Pridaná hodnota | 57 tis. € | 57 tis. € | 39 tis. € | 57 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 263 tis. € | 237 tis. € | 255 tis. € | 287 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | 18 tis. € | −2 045 € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 587 € | 4 058 € | 2 746 € | 4 712 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 587 € | 4 058 € | 2 746 € | 4 712 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 285 tis. € | 299 tis. € | 297 tis. € | 322 tis. € |
| Neobežný majetok | 124 tis. € | 107 tis. € | 90 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 124 tis. € | 107 tis. € | 90 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 160 tis. € | 191 tis. € | 207 tis. € | 220 tis. € |
| Zásoby | 1 175 € | 2 028 € | 13 tis. € | 419 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 23 tis. € | 9 196 € | 18 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 136 tis. € | 180 tis. € | 176 tis. € | 189 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 587 € | 633 € | 699 € | 310 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 285 tis. € | 299 tis. € | 297 tis. € | 322 tis. € |
| Vlastné imanie | 271 tis. € | 289 tis. € | 287 tis. € | 310 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 249 tis. € | 264 tis. € | 281 tis. € | 279 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | 18 tis. € | −2 045 € | 24 tis. € |
| Záväzky | 14 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 119 € | 1 214 € | 1 317 € | 1 410 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 8 813 € | 9 059 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 372 € | 362 € | 228 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Dedovec 1844/362, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2050/102, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1844/362, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1844/362, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 56/46-5, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 56/45-3, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 56/46-5, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 56/45-3, Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.