Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Computer Control Technology s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 31649475Jesenná 1, 08005 PrešovZaložené 1992

Obrat 2025

1,04 mil. €

+98 %
IČO
31649475
DIČ
2020518203
IČ DPH
SK2020518203, podľa §4, registrácia od pondelok 1. februára 1993
Sídlo
Computer Control Technology s.r.o.Jesenná 1 08005 Prešov
Dátum vzniku
utorok 17. marca 1992
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/371/P

Zisk 2025

9 542 €

+252 %

Aktíva

451 tis. €

+110 %

Vlastný kapitál

55 tis. €

+21 %

Zadlženosť

87,8 %

+8,9 pp

Hrubá marža

41,4 %

−15 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+252 %
149 €−92 tis. €−64 tis. €36 tis. €71 tis. €65 tis. €62 tis. €18 tis. €132 tis. €28 tis. €−6 286 €9 542 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+100 %
625 tis. €575 tis. €345 tis. €310 tis. €565 tis. €642 tis. €727 tis. €855 tis. €954 tis. €720 tis. €518 tis. €1,03 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,9 %

+2,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,1 %

+5,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

17,4 %

+31 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,39

−15 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

15 tis. €

+344 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

37,7 %

+38 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

124 tis. €

+58 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

4,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

686 tis. €2014625 tis. €2015357 tis. €2016316 tis. €2017577 tis. €2018660 tis. €2019745 tis. €2020879 tis. €20211,01 mil. €2022736 tis. €2023526 tis. €20241,04 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru954 tis. €720 tis. €518 tis. €1,03 mil. €
Pridaná hodnota409 tis. €335 tis. €291 tis. €428 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,01 mil. €736 tis. €526 tis. €1,04 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení132 tis. €28 tis. €−6 286 €9 542 €
Daň z príjmov29 tis. €7 836 €0 €5 781 €
Daň z príjmov splatná29 tis. €7 836 €0 €5 781 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 225 €
  • Obežný majetok442 tis. €
  • Časové rozlíšenie4 798 €

Pasíva

  • Vlastné imanie55 tis. €
  • Záväzky396 tis. €
  • Časové rozlíšenie76 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom349 tis. €202 tis. €214 tis. €451 tis. €
Neobežný majetok38 tis. €22 tis. €9 472 €4 225 €
Dlhodobý hmotný majetok38 tis. €22 tis. €9 472 €4 225 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok307 tis. €176 tis. €201 tis. €442 tis. €
Zásoby28 tis. €26 tis. €30 tis. €115 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky170 tis. €96 tis. €150 tis. €139 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty109 tis. €54 tis. €21 tis. €188 tis. €
Časové rozlíšenie4 230 €3 678 €3 506 €4 798 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky349 tis. €202 tis. €214 tis. €451 tis. €
Vlastné imanie156 tis. €52 tis. €45 tis. €55 tis. €
Základné imanie21 tis. €21 tis. €21 tis. €21 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania3 103 €3 103 €3 103 €3 103 €
HV minulých rokov0 €0 €28 tis. €22 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení132 tis. €28 tis. €−6 286 €9 542 €
Záväzky193 tis. €150 tis. €169 tis. €396 tis. €
Dlhodobé záväzky24 tis. €16 tis. €5 950 €940 €
Krátkodobé záväzky148 tis. €114 tis. €123 tis. €318 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €20 tis. €37 tis. €
Rezervy7 795 €7 643 €9 326 €19 tis. €
Časové rozlíšenie29 €0 €0 €76 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

3 426 €2 880 €960 €720 €5 434 €8 752 €16 tis. €5 991 €29 tis. €7 836 €0 €5 781 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie1 447,24 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

21 registrovaných činností

  • projektovanie, navrhovanie, montovanie, rekonštruovanie, opravy, údržba, revízie a skúšky elektrických zariadení stupňa E 2 v objektoch skupiny C 6 a výroba rozvádzačov do 1000 V podľa § 3 Výnosu MH SR č. 110/1138/1994 v priestoroch bez nebezpečenstva výbuchu - ktoré sú súčasťou banskej činnosti a činnosti vykonávanej banským spôsobomPlatné od streda 16. mája 2012
  • montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadeníPlatné od štvrtok 15. apríla 2010
  • odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu objekty s nebezpečenstvom výbuchu zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodovPlatné od štvrtok 15. apríla 2010
  • počítačové službyPlatné od štvrtok 15. apríla 2010
  • projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizáciePlatné od štvrtok 15. apríla 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od štvrtok 15. apríla 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od štvrtok 15. apríla 2010
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedPlatné od štvrtok 15. apríla 2010
  • odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodovPlatné piatok 23. mája 2003 – streda 14. apríla 2010
  • výroba elektrických rozvodných zariadení do 1000 V pre objekty tr. APlatné od piatok 23. mája 2003

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 5
  • Konateľod utorok 17. marca 1992

    Adresa Royova 1, Prešov, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 17. marca 1992

    Adresa Ruská Nová Ves 257, 08005 Ruská Nová Ves, Slovenská republika

  • Ing. Emil LibaZaniknuté
    Konateľutorok 17. marca 1992 – nedeľa 30. novembra 1997

    Adresa Royova, Prešov, Slovenská republika

  • Konateľutorok 17. marca 1992 – nedeľa 30. novembra 1997

    Adresa Požiarnícka 18, Prešov, Slovenská republika

  • Konateľutorok 17. marca 1992 – piatok 5. marca 2010

    Adresa Požiarnicka 18, Prešov, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 27
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 6. marca 2010

    Adresa Royova 1, 08005 Prešov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad10 258 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 6. marca 2010

    Adresa Ruská Nová Ves 257, 08005 Ruská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad10 258 EUR
  • Ing. Emil LibaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 30. januára 2010 – piatok 5. marca 2010

    Adresa Royova 1, Prešov, Slovenská republika

    Podiel47,57 %Vklad9 760 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 30. januára 2010 – piatok 5. marca 2010

    Adresa Požiarnicka 18, Prešov, Slovenská republika

    Podiel47,57 %Vklad9 760 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 30. januára 2010 – piatok 5. marca 2010

    Adresa Tomášikova 48, Prešov, Slovenská republika

    Podiel4,85 %Vklad996 EUR
  • Ing. Emil LibaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 23. mája 2003 – piatok 29. januára 2010

    Adresa Royova 1, Prešov, Slovenská republika

    Podiel47,57 %Vklad294 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 23. mája 2003 – piatok 29. januára 2010

    Adresa Požiarnicka 18, Prešov, Slovenská republika

    Podiel47,57 %Vklad294 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 23. mája 2003 – piatok 29. januára 2010

    Adresa Tomášikova 48, Prešov, Slovenská republika

    Podiel4,85 %Vklad30 000 SKK
  • Ing. Emil LibaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 27. decembra 1999 – štvrtok 22. mája 2003

    Adresa Royova 1, Prešov, Slovenská republika

    Podiel34,12 %Vklad144 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 27. decembra 1999 – štvrtok 22. mája 2003

    Adresa Požiarnicka 18, Prešov, Slovenská republika

    Podiel34,12 %Vklad144 000 SKK

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/371/P
Hlavná činnosť
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

6 zápisov z obchodného registra

  • štvrtok 30. decembra 2010Zlúčenie, splynutie, rozdelenie spoločnosti: Spoločnosť je právnym nástupcom v dôsledku zlúčenia
  • piatok 23. mája 2003Dodatok č. 4 zo dňa 10.12.2001 k spoločenskej zmluve. Dodatok č. 5 zo dňa 15.7.2002 k spoločenskej zmluve. Dodatok č. 6 zo dňa 23.12.2002 k spoločenskej zmluve.
  • pondelok 27. decembra 1999Dodatok č. 3 zo dňa 1.7.1998, ktorým bola spoločenská zmluva upravená v súlade so zák. č. 11/98 Z.z.
  • pondelok 1. decembra 1997Dodatok č. 2 zo dňa 30.10.1997 k spoločenskej zmluve.
  • štvrtok 6. októbra 1994Dodatok č. 1 k spoločenskej zmluve zo dňa 5.4.1994 v zmysle zák. č. 513/91 Zb. Stary spis: S.r.o. 1240
  • utorok 17. marca 1992Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou dňa 20.1.1992. Stary spis: S.r.o. 1240
Computer Control Technology s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Computer Control Technology s.r.o.

Jesenná 1, 08005 Prešov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.