Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31650091・Za potokom 19, 08006 Ľubotice・Založené 1992
Obrat 2025
1,29 mil. €
−3,0 %Zisk 2025
901 €
+750 %Aktíva
1,21 mil. €
−8,5 %Vlastný kapitál
1,1 mil. €
−10 %Zadlženosť
9,6 %
+1,7 ppHrubá marža
23,9 %
−6,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
0,1 %
+0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,10
−20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 541 €
+139 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
41,5 %
−42 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,05 mil. €
−14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,28 mil. € | 1,33 mil. € | 1,28 mil. € | 1,17 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,06 mil. € | 321 tis. € | 390 tis. € | 280 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,32 mil. € | 1,62 mil. € | 1,33 mil. € | 1,29 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −205 tis. € | 2 025 € | 106 € | 901 € |
| Daň z príjmov | 747 € | 415 € | 539 € | 640 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 75 € | 862 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,58 mil. € | 1,4 mil. € | 1,33 mil. € | 1,21 mil. € |
| Neobežný majetok | 70 tis. € | 38 tis. € | 22 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 70 tis. € | 22 tis. € | 9 344 € | 67 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 16 tis. € | 13 tis. € | 2 629 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,51 mil. € | 1,36 mil. € | 1,3 mil. € | 1,14 mil. € |
| Zásoby | 1,18 mil. € | 1,05 mil. € | 1,03 mil. € | 946 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 657 € | 243 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 136 tis. € | 120 tis. € | 86 tis. € | 68 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 194 tis. € | 195 tis. € | 183 tis. € | 126 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 543 € | 2 681 € | 2 800 € | 3 297 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,58 mil. € | 1,4 mil. € | 1,33 mil. € | 1,21 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,41 mil. € | 1,27 mil. € | 1,22 mil. € | 1,1 mil. € |
| Základné imanie | 100 tis. € | 100 tis. € | 100 tis. € | 100 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| HV minulých rokov | 1,49 mil. € | 1,14 mil. € | 1,09 mil. € | 968 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −205 tis. € | 2 025 € | 106 € | 901 € |
| Záväzky | 167 tis. € | 127 tis. € | 104 tis. € | 116 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 679 € | 6 236 € | 6 587 € | 6 429 € |
| Krátkodobé záväzky | 133 tis. € | 104 tis. € | 86 tis. € | 94 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 28 tis. € | 17 tis. € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Domašská 49/2420, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Domašská 49, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Nižnianska 2, Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Domašská 49, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Domašská 49, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Nižnianska 2, Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Nižnianska 2, Ľubotice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.