Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31657486・Strojnícka 1/A, 08006 Ľubotice・Založené 1992
Obrat 2024
2,97 mil. €
+0,9 %Zisk 2024
208 tis. €
−31 %Aktíva
1,46 mil. €
+5,1 %Vlastný kapitál
1,13 mil. €
+20 %Zadlženosť
22,5 %
−9,7 ppHrubá marža
30,0 %
−5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,0 %
−3,3 ppZisk / výnosy
ROA
14,2 %
−7,5 ppRentabilita aktív
ROE
18,4 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,94
+54 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
264 tis. €
−31 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
+0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
900 tis. €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,07 mil. € | 3,06 mil. € | 2,87 mil. € | 2,95 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,21 mil. € | 1,06 mil. € | 1,01 mil. € | 885 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,2 mil. € | 3,15 mil. € | 2,95 mil. € | 2,97 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 346 tis. € | 270 tis. € | 302 tis. € | 208 tis. € |
| Daň z príjmov | 92 tis. € | 73 tis. € | 80 tis. € | 56 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 92 tis. € | 73 tis. € | 80 tis. € | 56 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,49 mil. € | 1,55 mil. € | 1,39 mil. € | 1,46 mil. € |
| Neobežný majetok | 597 tis. € | 464 tis. € | 327 tis. € | 215 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 597 tis. € | 464 tis. € | 327 tis. € | 215 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 849 tis. € | 1,07 mil. € | 1,05 mil. € | 1,21 mil. € |
| Zásoby | 10 tis. € | 13 tis. € | 9 718 € | 7 484 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 13 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 728 tis. € | 705 tis. € | 649 tis. € | 679 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 112 tis. € | 352 tis. € | 392 tis. € | 520 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 39 tis. € | 12 tis. € | 8 992 € | 35 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,49 mil. € | 1,55 mil. € | 1,39 mil. € | 1,46 mil. € |
| Vlastné imanie | 780 tis. € | 1,05 mil. € | 940 tis. € | 1,13 mil. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 332 € | 2 332 € | 2 332 € | 2 332 € |
| HV minulých rokov | 412 tis. € | 758 tis. € | 616 tis. € | 899 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 346 tis. € | 270 tis. € | 302 tis. € | 208 tis. € |
| Záväzky | 706 tis. € | 496 tis. € | 446 tis. € | 328 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 369 € | 131 tis. € | 13 tis. € | 3 333 € |
| Krátkodobé záväzky | 672 tis. € | 339 tis. € | 411 tis. € | 306 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 30 tis. € | 26 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 79 € | 79 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Záhradná 2, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Banícka 11/A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Záhradná 7, Prešov, Slovenská republika
Adresa Kukučínová 14, Prešov, Slovenská republika
Adresa Kukučínova 14, Prešov, Slovenská republika
Adresa Kukučínova 14, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Záhradná 2, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Banícka 11/A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Záhradná 2, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Banícka 11/A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Záhradná 2, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Banícka 11/A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Záhradná 7, Prešov, Slovenská republika
Adresa Kukučínova 14, Prešov, Slovenská republika
Adresa Záhradná 7, Prešov, Slovenská republika
Adresa Kukučínová 14, Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.