Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31660819・Topasová 54, 04011 Košice・Založené 1992
Obrat 2025
662 tis. €
−21 %Zisk 2025
−104 tis. €
−1 458 %Aktíva
867 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
835 tis. €
−11 %Zadlženosť
3,7 %
−0,6 ppHrubá marža
38,5 %
−2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-15,8 %
−15 ppZisk / výnosy
ROA
-12,0 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
-12,5 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
27,82
+19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−101 tis. €
−3 413 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,8 %
+130 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
823 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,06 mil. € | 924 tis. € | 835 tis. € | 661 tis. € |
| Pridaná hodnota | 449 tis. € | 373 tis. € | 340 tis. € | 255 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,06 mil. € | 924 tis. € | 835 tis. € | 662 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 108 tis. € | 16 tis. € | −6 705 € | −104 tis. € |
| Daň z príjmov | 29 tis. € | 3 770 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 29 tis. € | 3 770 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,11 mil. € | 993 tis. € | 982 tis. € | 867 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,1 mil. € | 980 tis. € | 968 tis. € | 854 tis. € |
| Zásoby | 455 tis. € | 465 tis. € | 384 tis. € | 387 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 2 410 € | 2 410 € | 2 410 € | 2 410 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 62 tis. € | 77 tis. € | 33 tis. € | 34 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 578 tis. € | 436 tis. € | 549 tis. € | 431 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 938 € | 957 € | 1 038 € | 964 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,11 mil. € | 993 tis. € | 982 tis. € | 867 tis. € |
| Vlastné imanie | 1,05 mil. € | 962 tis. € | 940 tis. € | 835 tis. € |
| Základné imanie | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 660 € | 1 660 € | 1 660 € | 1 660 € |
| HV minulých rokov | 928 tis. € | 928 tis. € | 928 tis. € | 922 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 108 tis. € | 16 tis. € | −6 705 € | −104 tis. € |
| Záväzky | 58 tis. € | 31 tis. € | 42 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 280 € | 798 € | 310 € | 900 € |
| Krátkodobé záväzky | 53 tis. € | 30 tis. € | 42 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 065 € | −52 € | 0 € | 130 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Piešťanská 51, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 51, Košice, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 51, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 51, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 51, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 51, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 51, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 51, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 51, Košice, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 51, Košice, Slovenská republika
Adresa Berlínska 27, Košice, Slovenská republika
Adresa Berlínska 27, Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.