Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ČINGOV TOUR, spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 31704298Hotel Čingov, 05311 Smižany-HradiskoZaložené 1995

Obrat 2024

1,35 mil. €

+16 %
IČO
31704298
DIČ
2020504178
IČ DPH
SK2020504178, podľa §4, registrácia od sobota 1. apríla 1995
Sídlo
ČINGOV TOUR, spol. s r.o.Hotel Čingov 05311 Smižany-Hradisko
Dátum vzniku
štvrtok 2. marca 1995
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/5887/V

Zisk 2024

25 tis. €

−78 %

Aktíva

1,18 mil. €

−8,3 %

Vlastný kapitál

977 tis. €

−8,4 %

Zadlženosť

11,6 %

+1,3 pp

Hrubá marža

39,3 %

−8,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−78 %
37 tis. €35 tis. €64 tis. €18 tis. €25 tis. €27 tis. €27 tis. €−39 tis. €69 tis. €114 tis. €25 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

+17 %
548 tis. €661 tis. €747 tis. €710 tis. €737 tis. €926 tis. €649 tis. €554 tis. €899 tis. €1,13 mil. €1,32 mil. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,8 %

−8,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,1 %

−6,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

2,5 %

−8,2 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,20

−50 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

32 tis. €

−76 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

23,8 %

+10 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

142 tis. €

−39 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

9,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

548 tis. €2014661 tis. €2015749 tis. €2016734 tis. €2017739 tis. €2018930 tis. €2019770 tis. €2020796 tis. €20211,03 mil. €20221,17 mil. €20231,35 mil. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru554 tis. €899 tis. €1,13 mil. €1,32 mil. €
Pridaná hodnota63 tis. €364 tis. €541 tis. €520 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti796 tis. €1,03 mil. €1,17 mil. €1,35 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−39 tis. €69 tis. €114 tis. €25 tis. €
Daň z príjmov0 €8 327 €18 tis. €7 677 €
Daň z príjmov splatná0 €8 327 €18 tis. €7 677 €

Aktíva

  • Neobežný majetok919 tis. €
  • Obežný majetok260 tis. €
  • Časové rozlíšenie3 522 €

Pasíva

  • Vlastné imanie977 tis. €
  • Záväzky137 tis. €
  • Časové rozlíšenie70 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom1,3 mil. €1,26 mil. €1,29 mil. €1,18 mil. €
Neobežný majetok1,01 mil. €1,05 mil. €989 tis. €919 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok1,01 mil. €1,05 mil. €989 tis. €919 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok275 tis. €208 tis. €302 tis. €260 tis. €
Zásoby33 tis. €41 tis. €48 tis. €62 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky75 tis. €39 tis. €11 tis. €19 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty168 tis. €128 tis. €242 tis. €179 tis. €
Časové rozlíšenie13 tis. €2 342 €102 €3 522 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky1,3 mil. €1,26 mil. €1,29 mil. €1,18 mil. €
Vlastné imanie933 tis. €952 tis. €1,07 mil. €977 tis. €
Základné imanie186 tis. €186 tis. €186 tis. €186 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania761 €761 €761 €19 tis. €
HV minulých rokov88 tis. €0 €69 tis. €51 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−39 tis. €69 tis. €114 tis. €25 tis. €
Záväzky370 tis. €195 tis. €132 tis. €137 tis. €
Dlhodobé záväzky11 tis. €231 €1 412 €151 €
Krátkodobé záväzky187 tis. €82 tis. €69 tis. €118 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €2 444 €
Bankové úvery krátkodobé165 tis. €103 tis. €48 tis. €0 €
Rezervy7 278 €11 tis. €14 tis. €16 tis. €
Časové rozlíšenie0 €115 tis. €92 tis. €70 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 881 €4 186 €15 tis. €14 tis. €9 447 €10 tis. €8 460 €0 €8 327 €18 tis. €7 677 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie173,27 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

27 registrovaných činností

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živnostíPlatné od piatok 11. júla 2014
  • prevádzkovanie cestovnej agentúryPlatné od piatok 11. júla 2014
  • sprostredkovateľská a poradenská činnosť v rámci predmetu podnikaniaPlatné od piatok 11. júla 2014
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4Platné od piatok 11. júla 2014
  • zmenárne - nákup peňažných prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v hotovostiPlatné od piatok 11. júla 2014
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 12. septembra 2002
  • činnosť účtovných poradcovPlatné od štvrtok 12. septembra 2002
  • fotokopírovaniePlatné od štvrtok 12. septembra 2002
  • kancelárske službyPlatné od štvrtok 12. septembra 2002
  • masérske službyPlatné od štvrtok 12. septembra 2002

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod štvrtok 2. marca 1995

    Adresa Za Hornádom 877/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 2. marca 1995 – streda 16. septembra 1998

    konateľ

    Adresa Starý Smokovec 52, Starý Smokovec, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 2. marca 1995 – štvrtok 2. februára 2006

    Adresa Starý Smokovec 52, Starý Smokovec, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 19
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 23. decembra 2021

    Adresa Za Hornádom 877/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel64,87 %Vklad89 226 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 23. decembra 2021

    Adresa Nový Smokovec 52, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel64,87 %Vklad89 226 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 23. decembra 2021

    Adresa Nový Smokovec 52, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel35,13 %Vklad48 330 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 10. júna 2014 – streda 22. decembra 2021

    Adresa Za Hornádom 877/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel83,93 %Vklad156 011 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 10. júna 2014 – streda 22. decembra 2021

    Adresa Nový Smokovec 52, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel16,07 %Vklad29 875 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 18. marca 2010 – pondelok 9. júna 2014

    Adresa Nový Smokovec 52, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel16,07 %Vklad29 874,53 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 18. marca 2010 – pondelok 9. júna 2014

    Adresa Za Hornádom 877/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel37,5 %Vklad69 707,23 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 18. marca 2010 – pondelok 9. júna 2014

    Adresa Nevädzová 5, 82103 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel46,43 %Vklad86 304,19 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 9. júla 2008 – streda 17. marca 2010

    Adresa Nový Smokovec 52, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika

    Podiel16,07 %Vklad900 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 9. júla 2008 – streda 17. marca 2010

    Adresa Za Hornádom 877/4, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel37,5 %Vklad2 100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/5887/V
Hlavná činnosť
Hotelové a podobné ubytovanie
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

4 zápisy z obchodného registra

  • štvrtok 12. septembra 2002Dodatok č. 3 k spoločenskej zmluve zo dňa 14.5.2002.
  • streda 17. apríla 2002Dodatok č. 2 k spoločenskej zmluve zo dňa 27.12.2001.
  • štvrtok 17. septembra 1998Dodatok č.1 k spoločenskej zmluve zo dňa 27.7.1998. Spoločenská zmluva prispôsobená zák.č.11/98 Zb.
  • štvrtok 2. marca 1995Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 20.2.1995 podľa § 105 a nasl.ust.zák.513/91 Zb.
ČINGOV TOUR, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

ČINGOV TOUR, spol. s r.o.

Hotel Čingov, 05311 Smižany-Hradisko

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.