Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31711855・Krasnovce 183, 07201 Krasnovce・Založené 1995
Obrat 2025
1,12 mil. €
−8,4 %Zisk 2025
29 tis. €
+12 %Aktíva
1,41 mil. €
−10 %Vlastný kapitál
706 tis. €
+4,4 %Zadlženosť
49,1 %
−6,8 ppHrubá marža
29,2 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,6 %
+0,5 ppZisk / výnosy
ROA
2,1 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
4,2 %
+0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,69
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
33 tis. €
+9,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,7 %
−1,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−210 tis. €
−125 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 718 tis. € | 743 tis. € | 952 tis. € | 950 tis. € |
| Pridaná hodnota | 85 tis. € | 157 tis. € | 110 tis. € | 277 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,14 mil. € | 964 tis. € | 1,23 mil. € | 1,12 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 508 € | 12 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 174 € | 291 € | 3 985 € | 3 899 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 174 € | 291 € | 3 985 € | 3 899 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,58 mil. € | 1,45 mil. € | 1,57 mil. € | 1,41 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,01 mil. € | 957 tis. € | 880 tis. € | 933 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,01 mil. € | 957 tis. € | 876 tis. € | 929 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 4 000 € | 4 000 € |
| Obežný majetok | 395 tis. € | 493 tis. € | 683 tis. € | 468 tis. € |
| Zásoby | 307 tis. € | 282 tis. € | 259 tis. € | 227 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 25 tis. € | 140 tis. € | 87 tis. € | 50 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 62 tis. € | 70 tis. € | 338 tis. € | 192 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 177 tis. € | 3 635 € | 3 789 € | 4 328 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,58 mil. € | 1,45 mil. € | 1,57 mil. € | 1,41 mil. € |
| Vlastné imanie | 638 tis. € | 650 tis. € | 676 tis. € | 706 tis. € |
| Základné imanie | 133 tis. € | 133 tis. € | 133 tis. € | 133 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| HV minulých rokov | 3 979 € | 8 538 € | 20 tis. € | 47 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 508 € | 12 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € |
| Záväzky | 918 tis. € | 783 tis. € | 876 tis. € | 690 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 287 € | 2 303 € | 75 € | 801 € |
| Krátkodobé záväzky | 571 tis. € | 630 tis. € | 776 tis. € | 678 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 336 tis. € | 145 tis. € | 91 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 9 734 € | 6 422 € | 8 205 € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 25 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 9 933 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Močarianska 1502/105, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Zalužice 104, Zalužice, Slovenská republika
Adresa Močarianska 105, Michalovce, Slovenská republika
Adresa Močarianska 1502/105, 07101 Michalovce - Močarany, Slovenská republika
Adresa Močarianska 1502/105, 07101 Michalovce - Močarany, Slovenská republika
Adresa Močarianska 105, Michalovce, Slovenská republika
Adresa Zalužice 104, Zalužice, Slovenská republika
Adresa Močarianska 105, Michalovce, Slovenská republika
Adresa Zalužice 104, Zalužice, Slovenská republika
Adresa Močarianska 105, Michalovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.