Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31730728・Vojanská 59/1798, Veľké Kapušany・Založené 1996
Obrat 2025
2 051 €
−28 %Zisk 2025
−101 €
+66 %Aktíva
11 tis. €
−0,1 %Vlastný kapitál
−41 tis. €
−0,2 %Zadlženosť
466,3 %
+1,2 ppHrubá marža
59,7 %
+26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,9 %
+5,4 ppZisk / výnosy
ROA
-0,9 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
0,2 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−1,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
239 €
+409 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
142,3 %
−581 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−51 tis. €
−0,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-16,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 760 € | 1 800 € | 2 850 € | 2 051 € |
| Pridaná hodnota | 415 € | −1 507 € | 955 € | 1 224 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 760 € | 1 800 € | 2 850 € | 2 051 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −200 € | −1 959 € | −293 € | −101 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 302 € | 696 € | 1 098 € | 1 088 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 207 € | 383 € | 0 € | 79 € |
| Finančné účty | 95 € | 313 € | 1 098 € | 1 009 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | −39 tis. € | −41 tis. € | −41 tis. € | −41 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −46 tis. € | −46 tis. € | −48 tis. € | −48 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −200 € | −1 959 € | −293 € | −101 € |
| Záväzky | 49 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 49 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Cimborkova 2, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa sídl. P.O.H. 18/3, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Lesnícka 11, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Orgovánová 2, Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa sídl. POH bl. 18/3, Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Cimborkova 2, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Cimborkova 2, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa sídl. P.O.H. 18/3, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Cimborkova 2, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Lesnícka 11, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Cimborkova 2, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa sídl. POH bl. 18/3, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Orgovánová 2, Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa sídl. POH bl. 18/3, Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Orgovánová 2, Veľké Kapušany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.