Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31944655・Pavľany 50, 05371 Pavľany・Založené 1997
Obrat 2025
28 tis. €
−9,1 %Zisk 2025
7 230 €
+22 %Aktíva
25 tis. €
+3,7 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+5,3 %Zadlženosť
4,3 %
−1,5 ppHrubá marža
49,9 %
+7,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,6 %
+6,5 ppZisk / výnosy
ROA
28,9 %
+4,3 ppRentabilita aktív
ROE
30,2 %
+4,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
23,45
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 094 €
+14 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,7 %
−5,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+5,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 22 tis. € | 31 tis. € | 28 tis. € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 6 300 € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 22 tis. € | 22 tis. € | 31 tis. € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 603 € | 238 € | 5 926 € | 7 230 € |
| Daň z príjmov | 1 211 € | 393 € | 1 170 € | 864 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 211 € | 393 € | 1 170 € | 864 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 457 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 2 778 € | 0 € | 8 479 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 16 tis. € | 24 tis. € | 16 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 17 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 603 € | 238 € | 5 926 € | 7 230 € |
| Záväzky | 1 768 € | 2 039 € | 1 377 € | 1 067 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 768 € | 2 039 € | 1 377 € | 1 067 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Javorová 11, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Pod vinicou 45, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa Javorová 11, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v Register pozemkových spoločenstiev
Urbárske pozemkové spoločenstvo Pavľany
Pavľany 50, 05371 Pavľany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.