Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34096191・Strážovská 1171/15, 95701 Bánovce nad Bebravou・Založené 1994
Obrat 2025
230 tis. €
−8,6 %Zisk 2025
4 831 €
−74 %Aktíva
187 tis. €
−2,3 %Vlastný kapitál
135 tis. €
+3,7 %Zadlženosť
27,8 %
−4,2 ppHrubá marža
55,0 %
+5,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,1 %
−5,4 ppZisk / výnosy
ROA
2,6 %
−7,2 ppRentabilita aktív
ROE
3,6 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,11
+45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 556 €
−73 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,3 %
+3,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
130 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 264 tis. € | 241 tis. € | 246 tis. € | 230 tis. € |
| Pridaná hodnota | 106 tis. € | 112 tis. € | 121 tis. € | 126 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 265 tis. € | 241 tis. € | 252 tis. € | 230 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | 6 971 € | 19 tis. € | 4 831 € |
| Daň z príjmov | 4 655 € | 2 273 € | 5 472 € | 1 725 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 187 tis. € | 184 tis. € | 191 tis. € | 187 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 647 € | 2 882 € | 21 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 647 € | 2 882 € | 21 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 184 tis. € | 181 tis. € | 169 tis. € | 171 tis. € |
| Zásoby | 1 695 € | 2 040 € | 5 815 € | 674 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 92 tis. € | 92 tis. € | 94 tis. € | 104 tis. € |
| Finančné účty | 90 tis. € | 87 tis. € | 70 tis. € | 67 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 187 tis. € | 184 tis. € | 191 tis. € | 187 tis. € |
| Vlastné imanie | 104 tis. € | 111 tis. € | 130 tis. € | 135 tis. € |
| Základné imanie | 6 638 € | 6 638 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 81 tis. € | 97 tis. € | 104 tis. € | 122 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | 6 971 € | 19 tis. € | 4 831 € |
| Záväzky | 83 tis. € | 73 tis. € | 61 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 662 € | 1 032 € | 1 380 € | 1 791 € |
| Krátkodobé záväzky | 82 tis. € | 67 tis. € | 60 tis. € | 42 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 320 € | 4 587 € | 0 € | 8 391 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Strážovská 1171/15, Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Strážovská 1171/15, Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Strážovská 1171/15, Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Strážovská 1171/15, Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Strážovská 1171/15, Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Strážovská 1171/15, Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Strážovská 1171/15, Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Teplická 631, Hranice, Česká republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
SLOVKOV, s. r. o.
Strážovská 1171/15, 95701 Bánovce nad Bebravou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.