Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34098577・Pri železničnej stanici, 93002 Orechová Potôň・Založené 1993
Obrat 2025
149 tis. €
+117 %Zisk 2025
36 tis. €
+1 169 %Aktíva
613 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
588 tis. €
+6,5 %Zadlženosť
4,0 %
−16 ppHrubá marža
44,6 %
−2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,2 %
+20 ppZisk / výnosy
ROA
5,9 %
+5,5 ppRentabilita aktív
ROE
6,1 %
+5,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,33
+185 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
36 tis. €
+691 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,9 %
−37 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
177 tis. €
−31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 71 tis. € | 69 tis. € | 68 tis. € | 58 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 24 tis. € | 32 tis. € | 26 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 72 tis. € | 69 tis. € | 68 tis. € | 149 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 935 € | −1 982 € | 2 839 € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 79 € | 855 € | 1 756 € | 323 € |
| Daň z príjmov splatná | 79 € | 855 € | 1 756 € | 323 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 718 tis. € | 765 tis. € | 686 tis. € | 613 tis. € |
| Neobežný majetok | 317 tis. € | 317 tis. € | 295 tis. € | 411 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 314 tis. € | 313 tis. € | 292 tis. € | 267 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 3 683 € | 3 683 € | 3 683 € | 145 tis. € |
| Obežný majetok | 401 tis. € | 448 tis. € | 391 tis. € | 202 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 23 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 115 tis. € | 132 tis. € | 0 € | 45 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 286 tis. € | 316 tis. € | 391 tis. € | 157 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 80 € | 89 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 718 tis. € | 765 tis. € | 686 tis. € | 613 tis. € |
| Vlastné imanie | 551 tis. € | 549 tis. € | 552 tis. € | 588 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 534 tis. € | 531 tis. € | 529 tis. € | 532 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 935 € | −1 982 € | 2 839 € | 36 tis. € |
| Záväzky | 167 tis. € | 216 tis. € | 134 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 167 tis. € | 216 tis. € | 133 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Radničné nám. 375/7, Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Radničné nám. 375/7, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Radničné nám. 375/7, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Pinkove Kračany 261, Kostolné Kračany, Slovenská republika
Adresa Radničné nám. 375/7, Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Campona utca, 1, Budapest, Maďarská republika
Adresa Radničné nám. 375/7, Dunajská Streda, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
ZO-MIX, spol. s r.o.
Pri železničnej stanici, 93002 Orechová Potôň
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.