Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34104992・M.R. Štefánika 32, 01239 Žilina・Založené 1994
Obrat 2015
67 tis. €
−98 %Zisk 2015
−99 tis. €
+93 %Aktíva
1,32 mil. €
−36 %Vlastný kapitál
−1,03 mil. €
−11 %Zadlženosť
177,8 %
+33 ppHrubá marža
-63,8 %
−65 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-147,2 %
−114 ppZisk / výnosy
ROA
-7,5 %
+58 ppRentabilita aktív
ROE
9,7 %
−137 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,26
−47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−99 tis. €
+93 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1,52 mil. €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-98,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 |
|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,73 mil. € | 65 tis. € |
| Pridaná hodnota | 48 tis. € | −42 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4,05 mil. € | 67 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1,36 mil. € | −99 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 884 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 884 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 |
|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,07 mil. € | 1,32 mil. € |
| Neobežný majetok | 786 tis. € | 772 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 786 tis. € | 772 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,28 mil. € | 545 tis. € |
| Zásoby | 75 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,19 mil. € | 527 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 1 632 € |
| Časové rozlíšenie | 4 754 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 |
|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,07 mil. € | 1,32 mil. € |
| Vlastné imanie | −929 tis. € | −1,03 mil. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 156 tis. € | −1,2 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1,36 mil. € | −99 tis. € |
| Záväzky | 3,0 mil. € | 2,34 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 2,6 mil. € | 2,07 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 53 tis. € | 52 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 248 tis. € | 210 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 68 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 16 tis. € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 177 € | 2 841 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Dolné Pažite 202/42, 91106 Trenčín - Zablatie, Slovenská republika
Adresa Zamarovská 82, Zamarovce, Slovenská republika
Adresa Dolné Pažite 42, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Dolné Pažite 42, 91106 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Stráž 223, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Jesenského 29, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Dolné Pažite 202/42, 91106 Trenčín - Zablatie, Slovenská republika
Adresa Dolné Pažite 202/42, 91106 Trenčín - Záblatie, Slovenská republika
Adresa Chocholná - Velčice 467, 91304 Chocholná - Velčice, Slovenská republika
Adresa Sedličná 121, 91311 Trenčianske Stankovce, Slovenská republika
Adresa Dolné Pažite 202/42, 91106 Trenčín - Záblatie, Slovenská republika
Adresa Sedličná 121, 91311 Trenčianske Stankovce, Slovenská republika
Adresa Chocholná - Velčice 467, 91304 Chocholná - Velčice, Slovenská republika
Adresa Dolné Pažite 42, 91106 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
10 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.