Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34110933・Na Záhrade 1791/32, 91105 Trenčín・Založené 1994
Obrat 2025
25 tis. €
+7,2 %Zisk 2025
8 954 €
−14 %Aktíva
21 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
19 tis. €
−12 %Zadlženosť
12,4 %
+0,4 ppHrubá marža
68,3 %
+1,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,9 %
−9,1 ppZisk / výnosy
ROA
41,9 %
−1,6 ppRentabilita aktív
ROE
47,8 %
−1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,76
+2,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
−19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,3 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
−6,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 439 € | 16 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 829 € | 11 tis. € | 10 tis. € | 8 954 € |
| Daň z príjmov | 853 € | 2 010 € | 2 056 € | 1 139 € |
| Daň z príjmov splatná | 853 € | 2 010 € | 2 056 € | 1 139 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 32 tis. € | 27 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 3 215 € | 3 000 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 3 215 € | 3 429 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | −429 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 30 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 268 € | 3 615 € | 320 € | 3 179 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 065 € | 1 163 € | 1 731 € | 479 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 32 tis. € | 27 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 346 € | 346 € | 347 € | 346 € |
| HV minulých rokov | 9 587 € | 14 tis. € | 3 732 € | 2 802 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 829 € | 11 tis. € | 10 tis. € | 8 954 € |
| Záväzky | 10 tis. € | −5 564 € | 2 884 € | 2 648 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | −5 564 € | 2 884 € | 2 648 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Na Záhrade 1791/32, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 13/27, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 13/27, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Mnoheľova 840/8, Poprad, Slovenská republika
Adresa Na Záhrade 1791/32, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na Záhrade 1791/32, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 10, 81120 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na Záhrade 1791/32, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 10, 81120 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 13/27, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 13/27, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 13/27, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 13/27, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Horný Šianec 13/27, Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.