Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34112201・Krížna 4076/21, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 1994
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−515 €
−51 %Aktíva
264 €
+12 %Vlastný kapitál
−620 €
−496 %Zadlženosť
334,9 %
+191 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-195,1 %
−51 ppRentabilita aktív
ROE
83,1 %
−244 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,30
−57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−175 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-194,3 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−616 €
−492 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
4 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−263 €
−10 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2022 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 0 € | −168 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 0 € | −340 € | −515 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2020 | 2022 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 636 € | 236 € | 236 € | 264 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 636 € | 236 € | 236 € | 264 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −3 € | −3 € | −3 € | −3 € |
| Finančné účty | 639 € | 239 € | 239 € | 267 € |
| Položka | 2020 | 2022 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 636 € | 236 € | 236 € | 264 € |
| Vlastné imanie | 636 € | 236 € | −104 € | −620 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −6 667 € | −7 067 € | −7 067 € | −7 408 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 0 € | −340 € | −515 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 884 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 880 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 4 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Polská 1211/26, 12000 Praha 2, Česká republika
Adresa Šlitrova 2009, 19016 Újezd nad Lesy, Praha 9, Česká republika
Adresa Španielova 1311, Praha, Česká republika
Adresa Gombaiho 6, Komárno, Slovenská republika
Adresa Júr nad Hronom 192, Júr nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Polská 1211/26, 12000 Praha 2, Česká republika
Adresa Šlitrova 2009, 19016 Újezd nad Lesy, Praha 9, Česká republika
Adresa Španielova 1311, Praha, Česká republika
Adresa Júr nad Hronom 192, Júr nad Hronom, Slovenská republika
Adresa ul. Španielova 1311, 16300 Praha, Česká republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Temposport SK s.r.o.
Krížna 4076/21, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.