Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34116249・Jarná 16, 04801 Rožňava・Založené 1995
Obrat 2025
39 tis. €
+6,1 %Zisk 2025
1 832 €
+552 %Aktíva
7 324 €
−2,8 %Vlastný kapitál
3 043 €
+151 %Zadlženosť
58,5 %
−25 ppHrubá marža
18,9 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,7 %
+3,9 ppZisk / výnosy
ROA
25,0 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
60,2 %
+37 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,81
+47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 172 €
+250 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,7 %
−39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 270 €
+131 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 35 tis. € | 33 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 419 € | 4 735 € | 4 964 € | 7 384 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 35 tis. € | 34 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 394 € | 93 € | 281 € | 1 832 € |
| Daň z príjmov | 70 € | 16 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 852 € | 6 920 € | 7 533 € | 7 324 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 852 € | 6 920 € | 7 533 € | 7 324 € |
| Zásoby | 478 € | 5 555 € | 4 858 € | 3 650 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 475 € | 664 € | 909 € | 1 489 € |
| Finančné účty | 899 € | 701 € | 1 766 € | 2 185 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 852 € | 6 920 € | 7 533 € | 7 324 € |
| Vlastné imanie | 838 € | 931 € | 1 211 € | 3 043 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −6 535 € | −6 160 € | −6 068 € | −5 801 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 394 € | 93 € | 281 € | 1 832 € |
| Záväzky | 1 014 € | 5 989 € | 6 322 € | 4 281 € |
| Dlhodobé záväzky | 168 € | 190 € | 206 € | 227 € |
| Krátkodobé záväzky | 846 € | 5 799 € | 6 116 € | 4 054 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Jarná 16, Rožňava, Slovenská republika
Adresa Jarná 16, Rožňava, Slovenská republika
Adresa Polomská 112, 04921 Betliar, Slovenská republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Saratovská 31, Levice, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 17, Levice, Slovenská republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, 68737 Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, Polešovice, Česká republika
Adresa Míšky 702, Polešovice, Česká republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.