Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34125809・Kubranská 9/18, 91101 Trenčín・Založené 1995
Obrat 2025
391 tis. €
+10 %Zisk 2025
41 tis. €
+167 %Aktíva
139 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
104 tis. €
−32 %Zadlženosť
25,4 %
+21 ppHrubá marža
31,3 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,6 %
+6,2 ppZisk / výnosy
ROA
29,9 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
40,0 %
+30 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,86
−80 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
52 tis. €
+167 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
66 tis. €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 335 tis. € | 413 tis. € | 350 tis. € | 386 tis. € |
| Pridaná hodnota | 72 tis. € | 101 tis. € | 68 tis. € | 121 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 350 tis. € | 413 tis. € | 354 tis. € | 391 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 45 tis. € | 50 tis. € | 16 tis. € | 41 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 13 tis. € | 4 132 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 174 tis. € | 170 tis. € | 161 tis. € | 139 tis. € |
| Neobežný majetok | 53 tis. € | 39 tis. € | 51 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 53 tis. € | 39 tis. € | 51 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 122 tis. € | 131 tis. € | 109 tis. € | 102 tis. € |
| Zásoby | 46 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 213 € | 7 949 € | 13 tis. € | 100 tis. € |
| Finančné účty | 73 tis. € | 123 tis. € | 96 tis. € | 1 041 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 174 tis. € | 170 tis. € | 161 tis. € | 139 tis. € |
| Vlastné imanie | 168 tis. € | 144 tis. € | 153 tis. € | 104 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 117 tis. € | 87 tis. € | 131 tis. € | 55 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 45 tis. € | 50 tis. € | 16 tis. € | 41 tis. € |
| Záväzky | 5 896 € | 26 tis. € | 7 829 € | 35 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 11 tis. € | 0 € | −250 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 896 € | 16 tis. € | 7 829 € | 35 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Kubranská 9/18, 91101 Trenčín - Kubrá, Slovenská republika
Adresa Kubranská 9/18, 91101 Trenčín - Kubrá, Slovenská republika
Adresa Kubranská 9/18, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kubranská 9/18, 91101 Trenčín - Kubrá, Slovenská republika
Adresa J.Zemana 2355/55, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Piaristická 24, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Narcisova 4, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kubranská 9/18, 91101 Trenčín - Kubrá, Slovenská republika
Adresa Kubranská 9/18, 91101 Trenčín - Kubrá, Slovenská republika
Adresa Kubranská 9/18, 91101 Trenčín - Kubrá, Slovenská republika
Adresa Kubranská 9/18, 91101 Trenčín - Kubrá, Slovenská republika
Adresa Piaristická 24, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Narcisova 4, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.