Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34133780・Nábrežie mládeže 11, 94901 Nitra・Založené 1996
Obrat 2025
19 tis. €
−30 %Zisk 2025
−2 865 €
−464 %Aktíva
22 tis. €
+9,6 %Vlastný kapitál
−8 187 €
−54 %Zadlženosť
138,0 %
+11 ppHrubá marža
49,5 %
+7,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-14,9 %
−18 ppZisk / výnosy
ROA
-13,3 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
35,0 %
+50 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,41
+42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 525 €
−324 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-13,5 %
−44 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−17 tis. €
+1,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 54 tis. € | 30 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 8 846 € | 11 tis. € | 9 362 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 58 tis. € | 30 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 679 € | 2 029 € | 787 € | −2 865 € |
| Daň z príjmov | 1 510 € | 358 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 510 € | 358 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 32 tis. € | 29 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 450 € | 16 tis. € | 13 tis. € | 9 105 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 450 € | 16 tis. € | 13 tis. € | 9 105 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 13 tis. € | 7 080 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 894 € | 7 230 € | 4 207 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 5 837 € | 2 873 € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 57 € | 0 € | 0 € | 450 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 32 tis. € | 29 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | −8 138 € | −6 109 € | −5 322 € | −8 187 € |
| Základné imanie | 6 672 € | 6 672 € | 6 672 € | 6 672 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 385 € | 385 € | 385 € | 385 € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −15 tis. € | −13 tis. € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 679 € | 2 029 € | 787 € | −2 865 € |
| Záväzky | 40 tis. € | 35 tis. € | 25 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 658 € | 683 € | 705 € | 730 € |
| Krátkodobé záväzky | 39 tis. € | 35 tis. € | 24 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Nábrežie mládeže 551/11, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Petzwalova 15, Nitra, Slovenská republika
Adresa Rinok 256, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Na Hôrke 48/6, Nitra, Slovenská republika
Adresa Konopniská 607, Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Petzwalova 15, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Nábrežie mládeže 551/11, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Nábrežie mládeže 551/11, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Rinok 256, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Petzwalova 15, Nitra, Slovenská republika
Adresa Na Hôrke 48/6, Nitra, Slovenská republika
Adresa Konopniská 607, Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Petzwalova 15, Nitra, Slovenská republika
Adresa Na Hôrke 48/6, Nitra, Slovenská republika
Adresa Konopniská 607, Veľké Zálužie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.