Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 34136428・K rieke 4, 94901 Nitra・Založené 1996
Obrat 2025
261 tis. €
−48 %Zisk 2025
7 003 €
+2,4 %Aktíva
1,28 mil. €
+368 %Vlastný kapitál
155 tis. €
+50 %Zadlženosť
14,9 %
−47 ppHrubá marža
15,9 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,5 %
−2,0 ppRentabilita aktív
ROE
4,5 %
−2,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,20
+540 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 923 €
+1,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
373 tis. €
+635 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 218 tis. € | 676 tis. € | 491 tis. € | 167 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 15 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 218 tis. € | 726 tis. € | 500 tis. € | 261 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 898 € | 1 451 € | 6 841 € | 7 003 € |
| Daň z príjmov | 412 € | 530 € | 1 935 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 412 € | 530 € | 1 935 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 212 tis. € | 276 tis. € | 273 tis. € | 1,28 mil. € |
| Neobežný majetok | 150 tis. € | 194 tis. € | 202 tis. € | 734 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 150 tis. € | 194 tis. € | 202 tis. € | 734 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 62 tis. € | 81 tis. € | 70 tis. € | 542 tis. € |
| Zásoby | 76 tis. € | 29 tis. € | 5 550 € | 69 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 9 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 100 € | 78 tis. € | 105 tis. € | 199 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | −18 tis. € | −25 tis. € | −41 tis. € | 273 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 483 € | 541 € | 540 € | 545 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 212 tis. € | 276 tis. € | 273 tis. € | 1,28 mil. € |
| Vlastné imanie | 95 tis. € | 97 tis. € | 103 tis. € | 155 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | 332 € | 332 € |
| HV minulých rokov | −18 tis. € | −17 tis. € | −15 tis. € | −8 618 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 898 € | 1 451 € | 6 841 € | 7 003 € |
| Záväzky | 117 tis. € | 179 tis. € | 169 tis. € | 191 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 563 € | 216 € | 4 190 € | 3 259 € |
| Krátkodobé záväzky | 65 tis. € | 143 tis. € | 139 tis. € | 169 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 49 tis. € | 36 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 930 tis. € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Čerešňova 3, 95101 Nitrianske Hrnčiarovce, Slovenská republika
Adresa Jelšovce 146, Jelšovce, Slovenská republika
Adresa Čerešňova 3, 95101 Nitrianske Hrnčiarovce, Slovenská republika
Adresa Čerešňova 3, 95101 Nitrianske Hrnčiarovce, Slovenská republika
Adresa Jelšovce 146, Jelšovce, Slovenská republika
Adresa nábr. Mládeže 53, Nitra, Slovenská republika
Adresa Jelšovce 146, Jelšovce, Slovenská republika
Adresa nábr. Mládeže 53, Nitra, Slovenská republika
Adresa Jelšovce 146, Jelšovce, Slovenská republika
Adresa nábr. Mládeže 53, Nitra, Slovenská republika
Adresa Jelšovce 146, Jelšovce, Slovenská republika
Adresa nábr. Mládeže 53, Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.